Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

ORLEN Liga 2014/2015

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
Chemik Police 60 21 1 16 1 4 1 0 0 65 12 1818 1418 5.42 1.28
Atom Trefl Sopot 55 19 3 10 6 3 1 0 2 59 21 1886 1585 2.81 1.19
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 50 17 5 6 9 2 1 2 2 55 28 1885 1672 1.96 1.13
Impel Wrocław 48 16 6 6 8 2 2 1 3 53 30 1908 1756 1.77 1.09
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 40 13 9 3 7 3 4 2 3 49 40 1924 1846 1.23 1.04
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 38 13 9 5 5 3 2 4 3 47 38 1877 1824 1.24 1.03
Grot Budowlani Łódź 32 11 11 3 2 6 5 3 3 46 47 2027 1984 0.98 1.02
Legionovia Legionowo 22 6 16 4 1 1 5 6 5 34 51 1812 1901 0.67 0.95
KSZO Ostrowiec 22 7 15 4 3 0 1 5 9 28 48 1593 1749 0.58 0.91
Developres SkyRes Rzeszów 15 5 17 3 1 1 1 7 9 24 54 1625 1818 0.44 0.89
Enea PTPS Piła (s) 10 3 19 1 2 0 1 7 11 18 59 1460 1837 0.31 0.79
KS Pałac Bydgoszcz 4 1 21 0 0 1 2 8 11 15 65 1502 1927 0.23 0.78


1. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Chemik Police 2014-10-03
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Legionovia Legionowo 2014-10-04
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2014-10-04
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-10-05
Impel Wrocław 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2014-10-05
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2014-10-06

2. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2014-10-11
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-10-11
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-10-11
Legionovia Legionowo 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-10-12
Enea PTPS Piła (s) 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-10-13
Chemik Police 3 - 0 Impel Wrocław 2014-11-05
18:00

3. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Legionovia Legionowo 2014-10-17
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2014-10-18
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2014-10-18
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2014-10-18
Impel Wrocław 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2014-10-18
17:00
Atom Trefl Sopot 2 - 3 Chemik Police 2014-10-20

4. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-10-24
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Legionovia Legionowo 2014-10-25
Enea PTPS Piła (s) 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2014-10-25
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-10-25
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-10-25
Chemik Police 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-10-27

5. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-10-29
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Chemik Police 2014-10-29
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2014-10-29
KSZO Ostrowiec 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2014-10-29
Legionovia Legionowo 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2014-10-29
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Impel Wrocław 2014-10-31
17:00

6. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-11-08
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Enea PTPS Piła (s) 2014-11-08
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2014-11-08
17:00
Chemik Police 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-11-08
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-11-09
14:45
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Legionovia Legionowo 2014-11-10
18:00

7. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2014-11-14
18:00
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Chemik Police 2014-11-15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-11-15
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-11-15
18:00
Enea PTPS Piła (s) 1 - 3 KSZO Ostrowiec 2014-11-15
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Impel Wrocław 2014-11-17
18:00

8. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2014-11-20
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Enea PTPS Piła (s) 2014-11-22
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-11-22
14:15
Atom Trefl Sopot 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-11-22
17:00
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2014-11-22
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2014-11-24
18:00

9. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Chemik Police 2014-11-29
KSZO Ostrowiec 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2014-11-29
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-11-29
14:45
Legionovia Legionowo 1 - 3 Impel Wrocław 2014-11-29
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-11-30
18:00
Grot Budowlani Łódź 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-12-01
18:00

10. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2014-12-05
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2014-12-05
18:00
Chemik Police 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2014-12-05
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Legionovia Legionowo 2014-12-06
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2014-12-06
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-12-07
14:45

11. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-12-13
17:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-12-13
18:00
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-12-14
14:45
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Chemik Police 2014-12-14
17:00
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2014-12-14
18:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Impel Wrocław 2014-12-15
18:00

12. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Impel Wrocław 2014-12-19
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2014-12-19
18:00
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-12-20
14:45
Chemik Police 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-12-20
18:00
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2014-12-21
17:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2014-12-22
17:00

13. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2014-12-28
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2014-12-28
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Legionovia Legionowo 2014-12-29
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2014-12-29
18:00
Impel Wrocław 0 - 3 Chemik Police 2014-12-30
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-02-04
17:00

14. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-01-03
17:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2015-01-03
18:00
Chemik Police 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2015-01-04
17:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-01-04
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Impel Wrocław 2015-01-05
18:00
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-01-05
18:00

15. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Impel Wrocław 2015-01-10
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2015-01-10
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Chemik Police 2015-01-10
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2015-01-12
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-01-12
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2015-01-13
19:00

16. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-01-16
18:00
Chemik Police 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-01-17
14:45
Impel Wrocław 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-01-17
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-01-17
18:00
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Legionovia Legionowo 2015-01-17
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-01-17
20:30

17. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-01-24
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 KSZO Ostrowiec 2015-01-24
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2015-01-24
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Chemik Police 2015-01-25
14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-01-26
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Impel Wrocław 2015-01-26
18:00

18. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-01-30
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2015-01-31
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 2 Legionovia Legionowo 2015-01-31
19:00
Impel Wrocław 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-02-01
14:45
Chemik Police 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2015-02-01
14:45
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-02-01
15:00

19. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-02-06
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2015-02-07
17:00
Enea PTPS Piła (s) 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-02-07
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Chemik Police 2015-02-07
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-02-08
14:45
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 Impel Wrocław 2015-02-08
17:00

20. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 2 Legionovia Legionowo 2015-02-11
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-02-14
14:45
Chemik Police 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2015-02-14
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 KSZO Ostrowiec 2015-02-14
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-02-15
15:00
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2015-02-16
18:00

21. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Chemik Police 2015-02-21
17:00
Enea PTPS Piła (s) 1 - 3 Impel Wrocław 2015-02-21
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-02-21
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-02-21
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-02-22
14:45
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-02-23
18:00

22. Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Legionovia Legionowo 2015-02-28
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2015-02-28
15:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-02-28
18:00
Chemik Police 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2015-02-28
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-03-02
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-03-02
18:00

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in