Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

Play-off 2014/2015



Finał Mistrzostw Polski

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-05-01
17:30
Chemik Police 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2015-05-02
14:45
Atom Trefl Sopot 0 - 3 Chemik Police 2015-05-09
20:00
Atom Trefl Sopot 2 - 3 Chemik Police 2015-05-10
14:45

Mecze o brązowy medal Mistrzostw Polski

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Impel Wrocław 2015-05-02
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Impel Wrocław 2015-05-03
17:00
Impel Wrocław 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-05-09
17:00

Mecze o 5 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-05-06
19:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-05-09
17:00

Mecze o 7 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-05-06
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-05-09
18:00

Mecze o 9 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 1 - 3 KSZO Ostrowiec 2015-05-09
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 2 Enea PTPS Piła (s) 2015-05-13
18:00

Mecze o 11 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-05-09
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2015-05-13
17:00

Półfinał Police : Wrocław

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 2 - 3 Impel Wrocław 2015-04-12
14:45
Chemik Police 3 - 0 Impel Wrocław 2015-04-13
19:00
Impel Wrocław 1 - 3 Chemik Police 2015-04-16
19:00
Impel Wrocław 1 - 3 Chemik Police 2015-04-17
19:00

Półfinał Sopot : Muszyna

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-04-16
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-04-17
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-04-22
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-04-23
18:00

Półfinały 5-8

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-04-26
18:00
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-04-26
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2015-04-30
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 Legionovia Legionowo 2015-05-02
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 1 Legionovia Legionowo 2015-05-02
18:00

Półfinały 9-12

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2015-04-25
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-04-26
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2015-04-30
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 1 KSZO Ostrowiec 2015-04-30
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 Enea PTPS Piła (s) 2015-05-03
16:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2015-05-03
16:00

Mecze o miejsca 5-12, termin 1

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Legionovia Legionowo 2015-04-11
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-04-13
18:00
Enea PTPS Piła (s) 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-04-15
18:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-04-15
19:00

Mecze o miejsca 5-12, termin 2

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 2 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-03-21
19:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-04-18
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Enea PTPS Piła (s) 2015-04-19
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2015-04-22
18:00

Ćwierćfinał MP termin 1

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-03-18
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-03-18
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Chemik Police 2015-03-18
19:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Impel Wrocław 2015-03-21
15:00

Ćwierćfinał MP termin 2

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-03-21
17:00
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-03-23
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-03-26
20:30
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2015-04-01
18:00

Ćwierćfinał MP termin 3

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-03-22
17:00
Impel Wrocław 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-03-27
18:00

O rozstawienie w rywalizacji 5 - 12, termin 1

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-03-18
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-03-22
17:00
KSZO Ostrowiec 0 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-03-22
17:00

O rozstawienie w rywalizacji 5 - 12, termin 2

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2015-03-18
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2015-03-22
15:00

O rozstawienie w rywalizacji 5 - 12, termin 3

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-03-28
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-04-01
18:00

O rozstawienie w rywalizacji 5 - 12, termin 4

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła (s) 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2015-03-28
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Enea PTPS Piła (s) 2015-04-01
18:00

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in