Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

Orlen Liga 2016/2017

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
Chemik Police 66 23 2 13 7 3 0 2 0 71 19 2156 1765 3.74 1.22
Impel Wrocław 64 21 4 10 9 2 3 0 1 69 25 2212 1830 2.76 1.21
Grot Budowlani Łódź 59 21 4 11 5 5 1 2 1 67 27 2159 1870 2.48 1.15
Developres SkyRes Rzeszów 50 16 9 10 4 2 4 2 3 58 35 2096 1800 1.66 1.16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 46 16 9 9 3 4 2 3 4 55 38 2002 1911 1.45 1.05
ŁKS Commercecon Łódź 39 13 12 4 6 3 3 3 6 48 48 2088 2128 1 0.98
Giacomini Budowlani Toruń 29 10 15 3 5 2 1 6 8 38 54 1904 2069 0.7 0.92
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 28 10 15 2 3 5 3 8 4 44 58 2109 2245 0.76 0.94
KS Pałac Bydgoszcz 26 7 18 3 4 0 5 8 5 39 58 1998 2149 0.67 0.93
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 26 10 15 1 3 6 2 4 9 38 60 2021 2207 0.63 0.92
Enea PTPS Piła 26 8 17 4 3 1 3 4 10 34 56 1848 2024 0.61 0.91
Atom Trefl Sopot 24 8 17 2 2 4 4 6 7 38 61 2052 2216 0.62 0.93
KSZO Ostrowiec 22 7 18 2 1 4 5 6 7 37 63 2029 2227 0.59 0.91
Legionovia Legionowo 20 5 20 1 2 2 7 3 10 32 66 1976 2209 0.48 0.89


1. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2016-10-15
17:00
Chemik Police 3 - 0 Enea PTPS Piła 2016-10-15
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2016-10-15
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-10-16
17:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2016-10-16
20:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2016-10-17
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 Legionovia Legionowo 2016-10-18
18:00

2. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 2 Impel Wrocław 2016-10-22
15:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Legionovia Legionowo 2016-10-22
17:00
KSZO Ostrowiec 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-10-22
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Chemik Police 2016-10-22
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2016-10-23
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Enea PTPS Piła 2016-10-23
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Giacomini Budowlani Toruń 2016-10-24
18:00

3. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2016-10-28
20:15
Giacomini Budowlani Toruń 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2016-10-29
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2016-10-29
17:00
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-10-29
17:00
Enea PTPS Piła 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2016-10-29
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-10-31
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-10-31
18:00

4. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-11-05
17:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 Enea PTPS Piła 2016-11-05
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 2 - 3 Chemik Police 2016-11-06
14:45
Giacomini Budowlani Toruń 0 - 3 Impel Wrocław 2016-11-06
16:00
Atom Trefl Sopot 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2016-11-06
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2016-11-07
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-11-08
18:00

5. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 ŁKS Commercecon Łódź 2016-11-12
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2016-11-12
18:00
Atom Trefl Sopot 1 - 3 Impel Wrocław 2016-11-13
14:45
Chemik Police 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2016-11-13
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-11-13
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-11-14
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Giacomini Budowlani Toruń 2016-11-24
18:00

6. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź 1 - 3 Chemik Police 2016-11-17
18:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Enea PTPS Piła 2016-11-19
17:00
Giacomini Budowlani Toruń 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2016-11-19
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2016-11-19
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-11-20
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 2 Legionovia Legionowo 2016-11-20
17:00
Impel Wrocław 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-11-21
18:00

7. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-11-25
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Giacomini Budowlani Toruń 2016-11-26
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Impel Wrocław 2016-11-26
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 ŁKS Commercecon Łódź 2016-11-26
18:00
Chemik Police 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-11-27
14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2016-11-27
17:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2016-11-28
18:00

8. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2016-11-30
17:00
KSZO Ostrowiec 3 - 2 Legionovia Legionowo 2016-11-30
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2016-11-30
18:00
Giacomini Budowlani Toruń 0 - 3 Chemik Police 2016-11-30
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-11-30
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2016-11-30
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Enea PTPS Piła 2016-11-30
20:00

9. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-12-03
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-12-03
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2016-12-03
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2016-12-03
19:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-12-04
Enea PTPS Piła 3 - 0 Giacomini Budowlani Toruń 2016-12-04
14:45
Chemik Police 3 - 2 Impel Wrocław 2016-12-04
17:00

10. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 Legionovia Legionowo 2016-12-07
18:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2016-12-07
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 Enea PTPS Piła 2016-12-07
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Chemik Police 2016-12-07
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-12-07
18:00
Atom Trefl Sopot 0 - 3 KSZO Ostrowiec 2016-12-07
20:00
ŁKS Commercecon Łódź 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2016-12-15
18:00

11. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2016-12-10
17:00
Enea PTPS Piła 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-12-10
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Giacomini Budowlani Toruń 2016-12-10
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-12-10
18:00
Chemik Police 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2016-12-11
14:45
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Impel Wrocław 2016-12-11
17:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2016-12-12
18:00

12. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Chemik Police 2016-12-17
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2016-12-17
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-12-17
20:00
Atom Trefl Sopot 3 - 2 ŁKS Commercecon Łódź 2016-12-18
14:45
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 Giacomini Budowlani Toruń 2016-12-18
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2016-12-18
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 Enea PTPS Piła 2016-12-19
18:00

13. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2016-12-22
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-12-22
19:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2016-12-23
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2016-12-23
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-12-23
19:00
KSZO Ostrowiec 3 - 0 Giacomini Budowlani Toruń 2016-12-30
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-12-30
18:00

14. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Impel Wrocław 2017-01-04
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-01-04
18:00
Enea PTPS Piła 0 - 3 Chemik Police 2017-01-04
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 2 Giacomini Budowlani Toruń 2017-01-04
20:30
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-01-04
20:30
Atom Trefl Sopot 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-02-22
18:30
Legionovia Legionowo 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-03-01
19:00

15. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2017-01-07
17:00
Grot Budowlani Łódź 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-01-07
18:00
Chemik Police 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2017-01-07
20:00
Impel Wrocław 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2017-01-08
17:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-01-09
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-02-07
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2017-03-22
18:00

16. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-01-13
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Impel Wrocław 2017-01-13
20:15
KSZO Ostrowiec 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-01-14
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-01-14
18:00
Atom Trefl Sopot 0 - 3 Giacomini Budowlani Toruń 2017-01-15
15:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-01-16
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Chemik Police 2017-02-23
19:00

17. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2017-01-21
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-01-21
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-01-21
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-01-21
20:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2017-01-22
16:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2017-01-22
17:00
Impel Wrocław 3 - 0 Giacomini Budowlani Toruń 2017-01-22
17:00

18. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Chemik Police 2017-01-28
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-01-28
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-01-28
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-01-28
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2017-01-29
14:45
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-01-29
15:00
Giacomini Budowlani Toruń 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-01-29
17:00

19. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 Giacomini Budowlani Toruń 2017-02-10
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-02-11
16:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-02-11
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Impel Wrocław 2017-02-11
17:00
Enea PTPS Piła 2 - 3 KSZO Ostrowiec 2017-02-11
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2017-02-11
20:00
Chemik Police 3 - 2 ŁKS Commercecon Łódź 2017-02-12
19:00

20. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 Enea PTPS Piła 2017-02-05
18:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-02-15
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Chemik Police 2017-02-15
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-02-15
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-02-15
18:00
Atom Trefl Sopot 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-02-15
18:30
Impel Wrocław 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2017-02-15
20:30

21. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 1 Giacomini Budowlani Toruń 2017-02-18
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Impel Wrocław 2017-02-19
14:45
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2017-02-19
15:00
Legionovia Legionowo 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-02-19
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-02-19
20:30
Enea PTPS Piła 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-02-20
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-02-20
18:00

22. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-02-25
17:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-02-25
17:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 1 Enea PTPS Piła 2017-02-26
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2017-02-26
18:00
Atom Trefl Sopot 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-02-26
18:30
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-02-27
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Chemik Police 2017-03-21
18:00

23. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Giacomini Budowlani Toruń 2017-03-04
18:00
Enea PTPS Piła 0 - 3 Impel Wrocław 2017-03-04
18:00
Chemik Police 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-03-05
14:45
KSZO Ostrowiec 3 - 2 Atom Trefl Sopot 2017-03-05
17:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-03-05
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2017-03-05
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-03-06
18:00

24. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-03-10
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2017-03-11
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 1 Legionovia Legionowo 2017-03-11
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 Chemik Police 2017-03-12
14:45
Impel Wrocław 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-03-12
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2017-03-12
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-03-13
18:00

25. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-03-15
18:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 Impel Wrocław 2017-03-16
19:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-03-18
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 2 Atom Trefl Sopot 2017-03-18
18:00
Giacomini Budowlani Toruń 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2017-03-18
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-03-19
14:45
Enea PTPS Piła 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-03-20
18:00

26. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot - Chemik Police 2017-03-25
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Enea PTPS Piła 2017-03-25
Grot Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 2017-03-25
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 2017-03-25
Giacomini Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec 2017-03-25
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2017-03-25
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 2017-03-28
18:00

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in