Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

MLK Play-off / MLK Faza zasadnicza

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
Impel Wrocław 24 8 2 5 2 1 1 1 0 27 10 873 713 2.7 1.22
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 23 8 2 2 3 3 2 0 0 28 15 959 865 1.87 1.11
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 16 6 3 3 1 2 0 1 2 19 14 738 673 1.36 1.1
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 13 4 5 0 3 1 2 2 1 18 20 800 824 0.9 0.97
Muszyna Proxima Kraków 8 2 7 0 2 0 2 2 3 12 23 724 800 0.52 0.91
KSZO Ostrowiec 0 0 9 0 0 0 0 5 4 5 27 565 784 0.19 0.72


Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 1

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-10-08
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-10-08
16:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 - 1 Muszyna Proxima Kraków 2016-10-08
17:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 2

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 - 3 Impel Wrocław 2016-10-22
11:30
Muszyna Proxima Kraków 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-10-22
13:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-10-22
13:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 3

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-11-05
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2016-11-05
16:00
Impel Wrocław 3 - 0 Muszyna Proxima Kraków 2016-11-07
17:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 4

Gospodarz Wynik Gość Data
Muszyna Proxima Kraków 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2016-11-19
13:30
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-11-19
14:00
Impel Wrocław 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-11-19
14:30

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 5

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 1 - 3 ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2016-12-03
14:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 Impel Wrocław 2016-12-03
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Muszyna Proxima Kraków 2016-12-03
17:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 6

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-12-10
12:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Impel Wrocław 2016-12-10
13:30
Muszyna Proxima Kraków 2 - 3 ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2017-01-14
15:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 7

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2016-12-17
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2016-12-17
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Muszyna Proxima Kraków 2016-12-18
12:00

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 8

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-01-21
13:00
Muszyna Proxima Kraków 1 - 3 Impel Wrocław 2017-01-21
15:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-01-21
15:30

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 9

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Impel Wrocław 2017-01-26
16:00
KSZO Ostrowiec - Muszyna Proxima Kraków 2017-01-28
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2017-01-28

Grupa B, faza zasadnicza, kolejka nr 10

Gospodarz Wynik Gość Data
Muszyna Proxima Kraków 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-02-18
12:00
Impel Wrocław 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-02-18
14:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2017-02-18
17:30

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in