Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

Liga Siatkówki Kobiet

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
ŁKS Commercecon Łódź 14 5 0 3 1 1 0 0 0 15 3 437 330 5 1.32
Chemik Police 14 5 0 2 2 1 0 0 0 15 4 447 359 3.75 1.25
Developres SkyRes Rzeszów 10 4 1 2 0 2 0 1 0 13 7 456 396 1.86 1.15
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 9 3 2 1 1 1 1 1 0 12 9 458 436 1.33 1.05
Grot Budowlani Łódź 9 3 2 1 2 0 0 0 2 9 8 391 357 1.13 1.1
KSZO Ostrowiec 8 2 3 0 2 0 2 1 0 11 11 472 486 1 0.97
KS Pałac Bydgoszcz 8 2 3 0 2 0 2 0 1 10 11 429 451 0.91 0.95
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 7 2 3 1 0 1 2 1 0 11 11 469 449 1 1.04
Impel Wrocław 7 3 2 0 1 2 0 2 0 11 11 468 517 1 0.91
Enea PTPS Piła 5 2 3 1 0 1 0 2 1 8 11 416 423 0.73 0.98
Trefl Proxima Kraków 4 1 4 1 0 0 1 2 1 7 12 404 438 0.58 0.92
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 4 1 4 1 0 0 1 1 2 6 12 363 413 0.5 0.88
POLI Budowlani Toruń 3 1 4 0 0 1 1 0 3 5 14 345 435 0.36 0.79
Legionovia Legionowo 3 1 4 0 1 0 0 1 3 4 13 331 396 0.31 0.84


1. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Legionovia Legionowo 2017-10-14
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-10-14
18:00
Chemik Police 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-10-15
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-10-15
20:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-10-16
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Enea PTPS Piła 2017-10-16
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2017-10-16
18:00

2. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-10-20
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-10-21
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-10-21
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 Impel Wrocław 2017-10-21
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-10-22
20:00
Trefl Proxima Kraków 0 - 3 Chemik Police 2017-10-23
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-10-25
19:00

3. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 1 - 3 Legionovia Legionowo 2017-10-28
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2017-10-28
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-10-28
18:00
Chemik Police 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-10-29
17:00
POLI Budowlani Toruń 3 - 2 Trefl Proxima Kraków 2017-10-29
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-10-29
20:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-10-30
18:00

4. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2017-11-03
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-11-04
17:00
Grot Budowlani Łódź 0 - 3 Trefl Proxima Kraków 2017-11-04
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-11-04
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-11-05
14:45
Enea PTPS Piła 1 - 3 Chemik Police 2017-11-05
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 Impel Wrocław 2017-11-05
20:00

5. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-11-11
17:00
Chemik Police 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-11-11
18:00
POLI Budowlani Toruń 2 - 3 Enea PTPS Piła 2017-11-12
17:00
Impel Wrocław 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-11-12
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2017-11-13
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-11-14
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2017-11-15
18:00

6. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz - POLI Budowlani Toruń 2017-11-18
17:00
Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-11-18
18:00
Legionovia Legionowo - Chemik Police 2017-11-18
18:00
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 2017-11-19
15:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2017-11-19
20:00
Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków 2017-11-20
18:00
KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-11-21
18:00

7. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
POLI Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 2017-11-25
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Enea PTPS Piła 2017-11-25
17:00
Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-11-25
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 2017-11-27
18:00
KS Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków 2017-11-27
18:00
Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 2017-11-28
18:00
ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec 2017-11-29
18:00

8. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 2017-12-02
KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-12-02
Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków 2017-12-02
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - POLI Budowlani Toruń 2017-12-02
KSZO Ostrowiec - Chemik Police 2017-12-02
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 2017-12-02
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-12-02

9. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź 2017-12-09
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 2017-12-09
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 2017-12-09
POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec 2017-12-09
Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-12-09
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo 2017-12-09
Enea PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 2017-12-09

10. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 2017-12-16
Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 2017-12-16
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-12-16
KSZO Ostrowiec - Trefl Proxima Kraków 2017-12-16
Developres SkyRes Rzeszów - POLI Budowlani Toruń 2017-12-16
Impel Wrocław - Chemik Police 2017-12-16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 2017-12-16

11. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 2017-12-20
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-12-20
POLI Budowlani Toruń - Impel Wrocław 2017-12-20
Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów 2017-12-20
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec 2017-12-20
Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-12-20
KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 2017-12-20

12. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2018-01-06
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 2018-01-06
KSZO Ostrowiec - Enea PTPS Piła 2018-01-06
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-01-06
Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków 2018-01-06
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - POLI Budowlani Toruń 2018-01-06
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 2018-01-06

13. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 2018-01-13
POLI Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 2018-01-13
Trefl Proxima Kraków - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-01-13
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 2018-01-13
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 2018-01-13
KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec 2018-01-13
Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-01-13

14. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-01-20
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 2018-01-20
KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 2018-01-20
Enea PTPS Piła - Impel Wrocław 2018-01-20
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-01-20
Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź 2018-01-20
POLI Budowlani Toruń - Chemik Police 2018-01-20

15. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
POLI Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź 2018-01-27
Chemik Police - Trefl Proxima Kraków 2018-01-27
ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-01-27
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła 2018-01-27
Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 2018-01-27
Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 2018-01-27
KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-01-27

16. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec 2018-02-03
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-03
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 2018-02-03
KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-02-03
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 2018-02-03
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Chemik Police 2018-02-03
Trefl Proxima Kraków - POLI Budowlani Toruń 2018-02-03

17. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź 2018-02-10
POLI Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-02-10
Chemik Police - Enea PTPS Piła 2018-02-10
ŁKS Commercecon Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 2018-02-10
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 2018-02-10
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-02-10
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 2018-02-10

18. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-17
KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław 2018-02-17
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-02-17
Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2018-02-17
KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 2018-02-17
Enea PTPS Piła - POLI Budowlani Toruń 2018-02-17
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Trefl Proxima Kraków 2018-02-17

19. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź 2018-02-24
Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 2018-02-24
POLI Budowlani Toruń - KS Pałac Bydgoszcz 2018-02-24
Chemik Police - Legionovia Legionowo 2018-02-24
ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-02-24
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 2018-02-24
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-24

20. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 2018-03-03
Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-03
KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź 2018-03-03
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 2018-03-03
Legionovia Legionowo - POLI Budowlani Toruń 2018-03-03
KS Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków 2018-03-03
Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-03-03

21. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 2018-03-17
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS Pałac Bydgoszcz 2018-03-17
Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo 2018-03-17
POLI Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-03-17
Chemik Police - KSZO Ostrowiec 2018-03-17
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2018-03-17
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2018-03-17

22. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-24
Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 2018-03-24
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2018-03-24
KSZO Ostrowiec - POLI Budowlani Toruń 2018-03-24
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków 2018-03-24
Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-03-24
KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 2018-03-24

23. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2018-03-28
Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo 2018-03-28
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-03-28
Trefl Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec 2018-03-28
POLI Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 2018-03-28
Chemik Police - Impel Wrocław 2018-03-28
ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-28

24. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 2018-04-07
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 2018-04-07
Impel Wrocław - POLI Budowlani Toruń 2018-04-07
Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków 2018-04-07
KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-04-07
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 2018-04-07
Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 2018-04-07

25. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 2018-04-14
KS Pałac Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-04-14
Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec 2018-04-14
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Developres SkyRes Rzeszów 2018-04-14
Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław 2018-04-14
POLI Budowlani Toruń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-04-14
Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 2018-04-14

26. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2018-04-21
ŁKS Commercecon Łódź - POLI Budowlani Toruń 2018-04-21
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Proxima Kraków 2018-04-21
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-04-21
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła 2018-04-21
KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz 2018-04-21
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 2018-04-21

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in