Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

Liga Siatkówki Kobiet

Lp. Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
1. Chemik Police 70 24 2 10 11 3 1 0 1 74 23 2293 1913 3.22 1.2
2. Developres SkyRes Rzeszów 64 22 4 12 6 4 2 1 1 71 26 2258 1910 2.73 1.18
3. ŁKS Commercecon Łódź 61 22 4 11 5 6 1 1 2 69 29 2290 1990 2.38 1.15
4. Grot Budowlani Łódź 52 17 9 12 3 2 3 1 5 58 34 2103 1863 1.71 1.13
5. Enea PTPS Piła 46 16 10 6 7 3 1 5 4 55 43 2212 2050 1.28 1.08
6. Trefl Proxima Kraków 39 13 13 5 5 3 3 7 3 52 50 2230 2224 1.04 1
7. Polski Cukier Muszynianka Muszyna 38 12 14 5 4 3 5 5 4 51 52 2198 2202 0.98 1
8. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 36 11 15 7 1 3 6 5 4 50 52 2158 2215 0.96 0.97
9. KSZO Ostrowiec 28 10 16 2 4 4 2 6 8 40 60 2123 2257 0.67 0.94
10. Impel Wrocław 26 8 18 3 3 2 4 7 7 39 61 2103 2293 0.64 0.92
11. Legionovia Legionowo 26 8 18 2 3 3 5 5 8 39 63 2097 2262 0.62 0.93
12. KS Pałac Bydgoszcz 25 8 18 3 4 1 2 7 9 35 60 1989 2171 0.58 0.92
13. POLI Budowlani Toruń 24 8 18 2 3 3 3 3 12 33 63 1908 2164 0.52 0.88
14. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 11 3 23 1 0 2 4 6 13 23 73 1825 2273 0.32 0.8


1. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Legionovia Legionowo 2017-10-14
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-10-14
18:00
Chemik Police 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-10-15
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-10-15
20:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-10-16
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Enea PTPS Piła 2017-10-16
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2017-10-16
18:00

2. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-10-20
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-10-21
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-10-21
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 Impel Wrocław 2017-10-21
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-10-22
20:00
Trefl Proxima Kraków 0 - 3 Chemik Police 2017-10-23
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-10-25
19:00

3. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 1 - 3 Legionovia Legionowo 2017-10-28
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2017-10-28
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-10-28
18:00
Chemik Police 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-10-29
17:00
POLI Budowlani Toruń 3 - 2 Trefl Proxima Kraków 2017-10-29
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-10-29
20:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-10-30
18:00

4. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2017-11-03
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-11-04
17:00
Grot Budowlani Łódź 0 - 3 Trefl Proxima Kraków 2017-11-04
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-11-04
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-11-05
14:45
Enea PTPS Piła 1 - 3 Chemik Police 2017-11-05
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 Impel Wrocław 2017-11-05
20:00

5. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-11-11
17:00
Chemik Police 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2017-11-11
18:00
POLI Budowlani Toruń 2 - 3 Enea PTPS Piła 2017-11-12
17:00
Impel Wrocław 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2017-11-12
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2017-11-13
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-11-14
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2017-11-15
18:00

6. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-11-18
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-11-18
18:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 Chemik Police 2017-11-18
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Impel Wrocław 2017-11-19
15:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-11-19
20:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2017-11-20
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-11-21
18:00

7. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
POLI Budowlani Toruń 3 - 0 Legionovia Legionowo 2017-11-25
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Enea PTPS Piła 2017-11-25
17:00
Chemik Police 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-11-25
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-11-27
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Trefl Proxima Kraków 2017-11-27
18:00
Impel Wrocław 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-11-28
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2017-11-29
18:00

8. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-12-02
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2017-12-02
Developres SkyRes Rzeszów 2 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-12-02
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Enea PTPS Piła 2017-12-03
14:45
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Chemik Police 2017-12-03
17:00
Impel Wrocław 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-12-03
17:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 Trefl Proxima Kraków 2017-12-04
18:00

9. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-12-09
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Legionovia Legionowo 2017-12-09
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2017-12-10
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Impel Wrocław 2017-12-10
18:00
Trefl Proxima Kraków 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-12-10
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2017-12-10
18:00
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 KSZO Ostrowiec 2017-12-11
18:00

10. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2017-12-15
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2017-12-15
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Enea PTPS Piła 2017-12-16
14:45
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Trefl Proxima Kraków 2017-12-16
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 POLI Budowlani Toruń 2017-12-16
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2017-12-16
18:00
Impel Wrocław 2 - 3 Chemik Police 2017-12-17
14:45

11. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2017-12-07
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 - 3 KSZO Ostrowiec 2017-12-20
17:00
POLI Budowlani Toruń 3 - 1 Impel Wrocław 2017-12-20
18:00
Trefl Proxima Kraków 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2017-12-20
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2017-12-20
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 2 Legionovia Legionowo 2017-12-20
18:00
Chemik Police 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2017-12-21
18:00

12. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Legionovia Legionowo 2018-01-05
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-01-06
17:00
Impel Wrocław 2 - 3 Trefl Proxima Kraków 2018-01-06
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 POLI Budowlani Toruń 2018-01-06
17:00
ŁKS Commercecon Łódź 2 - 3 Chemik Police 2018-01-07
14:45
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Enea PTPS Piła 2018-01-07
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2018-01-08
18:00

13. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 - 3 Legionovia Legionowo 2018-01-12
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Impel Wrocław 2018-01-13
17:00
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2018-01-13
18:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-01-13
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 KSZO Ostrowiec 2018-01-14
17:00
Chemik Police 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2018-01-14
20:00
Enea PTPS Piła 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-01-15
18:00

14. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Trefl Proxima Kraków 1 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2018-01-20
14:45
Legionovia Legionowo 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2018-01-20
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-01-20
17:00
Grot Budowlani Łódź 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-01-20
18:00
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 Chemik Police 2018-01-21
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Impel Wrocław 2018-01-21
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-03-11
18:00

15. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-01-26
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2018-01-27
17:00
Chemik Police 3 - 1 Trefl Proxima Kraków 2018-01-27
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-01-27
18:00
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2018-01-28
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Legionovia Legionowo 2018-01-28
20:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Enea PTPS Piła 2018-01-29
18:00

16. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Chemik Police 2018-02-03
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-03
18:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 1 POLI Budowlani Toruń 2018-02-03
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-02-04
17:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2018-02-04
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Impel Wrocław 2018-02-04
20:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 ŁKS Commercecon Łódź 2018-02-05
18:00

17. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-02-10
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Legionovia Legionowo 2018-02-10
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2018-02-10
17:00
Chemik Police 3 - 1 Enea PTPS Piła 2018-02-10
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2018-02-11
15:00
Impel Wrocław 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-02-11
17:00
Trefl Proxima Kraków 2 - 3 Grot Budowlani Łódź 2018-02-11
20:00

18. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-02-16
18:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Impel Wrocław 2018-02-17
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Chemik Police 2018-02-17
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 POLI Budowlani Toruń 2018-02-17
18:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-02-17
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-18
20:30
Legionovia Legionowo 2 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2018-02-19
18:00

19. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2018-02-24
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 KSZO Ostrowiec 2018-02-24
17:00
Impel Wrocław 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-02-24
17:00
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2018-02-24
18:00
POLI Budowlani Toruń 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2018-02-25
17:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 1 Enea PTPS Piła 2018-02-25
20:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-02-26
18:00

20. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-03
17:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2018-03-03
17:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 POLI Budowlani Toruń 2018-03-03
17:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2018-03-03
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-03-03
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Impel Wrocław 2018-03-05
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Chemik Police 2018-03-05
18:00

21. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2018-03-07
18:00
POLI Budowlani Toruń 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-03-07
18:00
Chemik Police 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2018-03-07
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2018-03-07
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Impel Wrocław 2018-03-09
17:00
Trefl Proxima Kraków 1 - 3 Legionovia Legionowo 2018-03-09
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2018-03-21
18:00

22. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-03-15
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 2 POLI Budowlani Toruń 2018-03-16
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Enea PTPS Piła 2018-03-16
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-17
18:00
Impel Wrocław 0 - 3 ŁKS Commercecon Łódź 2018-03-18
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Trefl Proxima Kraków 2018-03-18
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 Chemik Police 2018-03-18
20:00

23. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
POLI Budowlani Toruń 2 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-03-24
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Legionovia Legionowo 2018-03-24
18:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2018-03-24
18:00
Chemik Police 3 - 0 Impel Wrocław 2018-03-25
16:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2018-03-25
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-03-26
18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-03-31
16:00

24. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2018-03-28
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Chemik Police 2018-03-28
18:00
Impel Wrocław 2 - 3 POLI Budowlani Toruń 2018-03-28
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Trefl Proxima Kraków 2018-03-28
18:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2018-03-28
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-03-29
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Enea PTPS Piła 2018-03-29
18:00

25. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2018-04-05
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-04-05
18:00
POLI Budowlani Toruń 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2018-04-06
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2018-04-07
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2018-04-07
18:00
Trefl Proxima Kraków 3 - 1 Impel Wrocław 2018-04-07
18:00
Chemik Police 3 - 0 ŁKS Commercecon Łódź 2018-04-08
14:45

26. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 POLI Budowlani Toruń 2018-04-11
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Trefl Proxima Kraków 2018-04-11
18:00
Impel Wrocław 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2018-04-11
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 Enea PTPS Piła 2018-04-11
18:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2018-04-11
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2018-04-11
18:00
Grot Budowlani Łódź 1 - 3 Chemik Police 2018-04-11
20:30

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in