Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Terminarz rozgrywek ORLEN Ligi 2013/14

23.07.2013

Runda zasadnicza:

1. kolejka (05.10.2013)
Chemik Police - Atom Trefl Sopot
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Siódemka Legionovia Legionowo
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Pałac Bydgoszcz
BKS Aluprof Bielsko-Biała  - Beef Master Budowlani Łódź
Impel Wrocław - PTPS Piła

 2. kolejka (12.10.2013)
Chemik Police - PTPS Piła
Beef Master Budowlani Łódź -
Impel Wrocław
Pałac Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała
Siódemka Legionowo - Muszynianka Fakro Muszyna
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3. kolejka (19.10.2013)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police
Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot
Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka Legionowo
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz
PTPS Piła - Beef Master Budowlani Łódź

4. kolejka (26.10.2013)
Chemik Police - Beef Master Budowlani Łódź
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła
Siódemka Legionowo -
Impel Wrocław
Atom Trefl Sopot - Aluprof Bielsko-Biała
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Fakro Muszyna

5. kolejka (02.11.2013)
Muszynianka Fakro Muszyna - Chemik Police
Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
PTPS Piła - Siódemka Legionowo
Beef Master Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz

6. kolejka (09.11.2013)
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz
Siódemka Legionowo - Beef Master Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot - PTPS Piła
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza -
Impel Wrocław
Muszynianka Fakro Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała

7. kolejka (16.11.2013)
Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police
Impel Wrocław - Muszynianka Fakro Muszyna
PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot
Pałac Bydgoszcz - Siódemka Legionowo

8. kolejka (23.11.2013)
Chemik Police - Siódemka Legionowo
Atom Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Beef Master Budowlani Łódź
Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Piła
Aluprof Bielsko-Biała -
Impel Wrocław

9. kolejka (30.11.2013)
Impel Wrocław
- Chemik Police
PTPS Piła - Aluprof Bielsko-Biała
Beef Master Budowlani Łódź - Muszynianka Fakro Muszyna
Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Siódemka Legionowo - Atom Trefl Sopot

10. kolejka (07.12.2013)
Atom Trefl Sopot - PSPS Chemik Police
Siódemka Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Fakro Muszyna
Beef Master Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała
PTPS Piła -
Impel Wrocław

11. kolejka (14.12.2013)
PTPS Piła - PSPS Chemik Police
Impel Wrocław - Beef Master Budowlani Łódź
Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz
Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka Legionowo
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

12. kolejka (21.12.2013)
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Atom Trefl Sopot - Muszynianka Fakro Muszyna
Siódemka Legionowo - Aluprof Bielsko-Biała
Pałac Bydgoszcz -
Impel Wrocław
Beef Master Budowlani Łódź - PTPS Piła

13. kolejka (11.01.2014)
Beef Master Budowlani Łódź - Chemik Police
PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław - Siódemka Legionowo
Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot
Muszynianka Fakro Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

14. kolejka (18.01.2014)
Chemik Police - Muszynianka Fakro Muszyna
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Aluprof Bielsko-Biała
Atom Trefl Sopot -
Impel Wrocław
Siódemka Legionowo - PTPS Piła
Pałac Bydgoszcz - Beef Master Budowlani Łódź

15. kolejka (25.01.2014)
Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
Beef Master Budowlani Łódź - Siódemka Legionowo
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Fakro Muszyna

16. kolejka (01.02.2014)
Chemik Police - Aluprof Bielsko-Biała
Muszynianka Fakro Muszyna -
Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
Siódemka Legionowo - Pałac Bydgoszcz

17. kolejka (08.02.2014)
Siódemka Legionowo - Chemik Police
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot
Beef Master Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS Piła - Muszynianka Fakro Muszyna
Impel Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała

18. kolejka (15.02.2014)
Chemik Police -
Impel Wrocław
Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła
Muszynianka Fakro Muszyna - Beef Master Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot - Siódemka Legionowo
 
Terminarz rundy play-off:
I runda play-off: 15.03, 16.03, 22.03 i ew. 23.03, 26.03.2014
II runda play-off: 29.03, 30.03, 05.04 i ew. 06.04, 09.04.2014
II runda play-off o miejsca 5-8: 29.03, 05.04 i ew. 06.04.2014
III runda play-off finał:12.04, 13.04, 26.04 i ew. 27.04, 03.05.2014
III runda play-off o 3. miejsce: 12.04, 13.04, 19.04 i ew. 20.04, 03.05.2014
III runda play-off o 5. miejsce: 12.04, 26.04 i ew. 27.04.2014
 

 

Puchar Polski:

 

29.01.2014 – Puchar Polski Kobiet – 1/8 Finału

15.02.2014 – Puchar Polski Kobiet – 1/8 Finału

19.02.2014 – Puchar Polski Kobiet – 1/4 Finału

23.02.2014 – Puchar Polski Kobiet – 1/2 Finału

08-09.03.2014 – Puchar Polski Kobiet - Finał   

 

Terminy meczów nie uwzględniają dokładnych dat transmisji telewizyjnych.





Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

YouTube

Sonda

Jaki będzie wynik 3 meczu w rundzie finałowej play-off Impel Wrocław- Chemik-Police ?