Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kontuzja Agaty Sawickiej - pierwsze informacje

16.02.2017

Podczas jednej z akcji wczorajszego meczu doszło do groźnego urazu prawego kolana Agaty Sawickiej. Libero musiała być zniesiona z boiska i nie dokończyła spotkania.

Na chwilę obecną Agata Sawicka oczekuje na badanie rezonansem magnetycznym. Z dużym prawdopodobieństwem odbędzie się ono dzisiaj po godzinie 20. Dopiero po uzyskaniu opisu badania będzie można postawić diagnozę, a następnie ustalić postępowanie dalszego leczenia i rehabilitacji.

 

Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość – trudno wyrokować czas, jaki będzie potrzebny, by specjalista dokonał opisu badania. Trudności w postawieniu diagnozy może dodać fakt, że kontuzjowany staw jest nadal opuchnięty, a to może powodować mniej czytelne zobrazowanie kolana podczas badania. Być może konieczne będzie jego powtórzenie.

 

Dalsze informacje nt. stanu zdrowia Agaty Sawickiej zostaną podane w kolejnym komunikacie prasowym.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in