Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Pałac na drodze Impelek

11.03.2017

W niedzielę Impel Wrocław zmierzy się z Pałacem Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w Jelczu-Laskowicach.

Faworytem niedzielnego starcia są Impelki. Podopieczne Marka Solarewicza powalczą o kolejną wygraną z rzędu. Wrocławianki wydaj się być w optymalnej, na ten moment rozgrywek, formie i za wszelką cenę będą chciały zdobyć kolejne punkty do ligowej tabeli. O lekceważeniu rywala nie ma zatem mowy.

 

Bydgoszczanki natomiast notują kolejne przegrane. Niczym nie przypominają już zespołu z pierwszej fazy rozgrywek, kiedy to wydawało się, że będą „czarnym koniem” tego sezonu. Wciąż jednak walczą o przerwanie złej passy i w każdym kolejnym meczu są bliżej osiągnięcia celu.

 

Impelkom do zakończenia rundy zasadniczej zostały tylko 4 mecze – z Pałacem (12.03 o 17:00), Legionovią (16.03 o 19:00), Chemikiem (21.03 o 18:00) i Developresem (28.03 o 18:00).

 

Początek spotkania z Pałacem - w niedzielę o 17:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu – Laskowicach. Bilety na to spotkanie dostępne na kupbilet.pl oraz w EMPiKach i STSach.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in