Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Spotkanie dwóch biegunów w Legionowie

16.03.2017

Już dzisiaj w Arena Legionowo Impel Wrocław zmierzy się z Legionovią w ramach 25. kolejki Orlen Ligi. Początek meczu o 19:00.

Dzisiejsze spotkanie to mecz drużyn z dwóch biegunów tabeli. Impel Wrocław obecnie zajmuje drugą pozycję, natomiast Legionovia Legionowo ostatnią. Dysproporcja w zdobytych punktach meczowych jest także ogromna. Impelki na swoim koncie mają 58 punktów – legionowianki tylko 20.

 

Choć faworytem starcia będą wrocławianki – wszyscy zgodnie podkreślają, że nie ma mowy o lekceważeniu rywala. W prawdzie sytuacja w tabeli wskazuje na łatwy mecz – w rzeczywistości takie mecze gra się najciężej.

 

W pierwszym meczu tego sezonu, w Hali Orbita, górą były Impelki, wygrywając poszczególne partie do 13, 18, 22. W przypadku wygranej w dzisiejszym meczu za trzy punkty – będą o krok od zapewnienia sobie drugiego miejsca na koniec rundy zasadniczej.

 

Początek starcia Legionovia – Impel o 19:00. Mecz odbędzie się w Arena Legionowo. 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in