Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Juniorki Impela w finale mistrzostw Polski!

19.03.2017

Świetne wieści napływają do nas z Bydgoszczy. Juniorki Impel Wrocław zapewniły sobie awans do turnieju finałowe mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej!

Turnieje półfinałowe trwały od piątku. W czterech miastach Polski - Warszawa, Bydgoszcz, Mielec, Jarosław - rywalizowało 16 drużyn. Do dalszego etapu - turnieju finałowego - mogły awansować po dwie ekipy z każdej czterodrużynowej grupy. Losowanie przpisało Impelki do Bydgoszczy, gdzie rywalizowały z gospodyniami - KS Pałac Bydgoszcz oraz drużynami Truso Elbląg i APS Rumia.

Wrocławianki udanie otworzyły zmagania. Bez straty seta pokonały zespół z Elbląga. W sobotę - drugim dniu zmagań - również bez problemów uporały się z koleżankami z Rumii. Po tym meczu wiadomo było już, że Impelki zajmą co najmniej drugą lokatę w swojej grupie i awansują do finałowych zmagań o medale mistrzostw Polski.

Niedzielny mecz był zatem batalią o pierwsze miejsce w grupie bydgoskiej. Tym razem jednak młode Impelki musiały uznać wyższość gospodyń i ostatecznie zakończyły półfinałowe zmagania na drugim miejscu. Najlepszą zawodniczką Impela Wrocław została wybrana Sandra Mielczarek - atakująca wrocławskiej ekipy.

Młode wrocławianki nie mają wiele czasu na świętowanie. Już w środę - ponownie w Bydgoszczy - zagrają w ramach pierwszej fazy play-off Młodej Ligi Kobiet. Naprzeciw Impelkom stanie zespół Pałacu Bydgoszcz. Mecz ten zaplanowano na 18:15. Rewanż tydzień później - 29 marca o 15:30 w Hali Gwardii we Wrocławiu.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in