Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Agnieszka Kąkolewska w najlepszej szóstce 25. kolejki!

25.03.2017 Autor: Sportowe Fakty

Agnieszka Kąkolewska została wybrana do najlepszej szóstki 25. kolejki Orlen Ligi przez redakcję Sportowych Faktów. Na rezerwie znalazła się Micha Hancock.

Uzasadnienie:

 

Agnieszka Kąkolewska:

Impel Wrocław kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, nie będąc pokonanym od prawie półtora miesiąca. Tym razem podopieczne Marka Solarewicza 3:1 rozprawiły się z Legionovią Legionowo, wywiązując się z roli faworytek. 

Jak zwykle dużym atutem wrocławskiej drużyny okazał się jej środek. Zabłysnęła na tej pozycji zwłaszcza Agnieszka Kąkolewska. Pięciokrotnie zatrzymała rywalki blokiem, popisała się 64-procentową skutecznością w ataku i dwoma punktowymi zagrywkami.

 

Całą szóstkę znajdziecie na: http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/674826/trzy-debiutantki-i-stala-bywalczyni-kakolewska-oto-najlepsza-szostka-25-kolejki-

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in