Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Siatkarki Grot Budowlanych lepsze w pierwszym półfinale

05.04.2017

Impel Wrocław przegrał pierwsze starcie o awans do ścisłego finału mistrzostw Polski. W meczu w Łodzi - mimo wyrównanej walki - lepsze okazały się gospodynie, których do sukcesu poprowadziła Kaja Grobelna.

Pierwszy set rozpoczął się po myśli Impelek. Konsekwentna gra zagrywką i blokiem dały zwycięstwo. Później – mimo dobrych początków – w końcówkach setów górowały gospodynie. Wygrywając trzy kolejne partie zapewniły sobie pełną pulę punktów za to spotkanie.

 

Świetne zawody rozegrała Kaja Grobelna – atakująca Grot Budowlanych. To co rzucało się na pierwszy rzut oka to także bardzo dobra gra defensywna Pauliny Maj-Erwardt, od której zaczynało się wiele kontrataków. Swoje dołożyły także środkowe, a efektem była wygrana w całym spotkaniu.

 

Impel nie był bez szans. Ponownie z dobrej strony pokazała się Katarzyna Konieczna. Dwucyfrowe zdobycze punktowe zanotowały jeszcze Megan Courtney, Natalia Mędrzyk i Agnieszka Kąkolewska. To czego zabrakło do wygranej będzie przedmiotem przygotowań do kolejnego meczu. Impelki, by myśleć o awansie, najpierw muszą wygrać spotkanie za trzy punkty, a potem wszystko rozstrzygnie się w dodatkowym tie-breaku.

 

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 10 kwietnia w Hali Orbita. Początek meczu o 18:00. Bilety do kupienia na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in