Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel Wrocław rozpoczyna walkę o brązowy medal

13.04.2017

Dzisiejszym meczem z Developresem SkyRes Rzeszów Impelki rozpoczynają bój o brązowy medal mistrzostw Polski. Zasady rozgrywania tej części rundy play-off są takie same jak półfinałów.

Z racji wyższego miejsca w tabeli Orlen Ligi – Impel atut własnego boiska będzie miał w rewanżowym spotkaniu. Z tego samego powodu pierwszy mecz odbędzie się na terenie rzeszowianek – w Hali Podpromie.

 

W obecnym sezonie Impelki dwukrotnie mierzyły się z Developresem. W oby meczach padł wynik 3:0, a zwycięstwo przypadło gospodyniom. Dla klubu z Rzeszowa awans do najlepszej czwórki Ligi jest sporym sukcesem, jednak – jak podkreślają zawodniczki – nie chcą zadowolić się wykonaniem planu minimum. W półfinałach przegrały jednak z Chemikiem Police w dwóch trzysetowych spotkaniach.

 

Impel był zdecydowanie bliżej finałowej rundy, jednak górą dwukrotnie był zespół z Łodzi. Ekipa z Wrocławia zapowiada walkę o brązowy medal. Z racji krótkiego odstępu między meczami (Impel półfinał rozegrał w poniedziałek) – już w środę wrocławianki wyjechały do Rzeszowa, gdzie przygotowują się do ostatnich spotkań w sezonie.

 

Kluczem do zwycięstwa może się okazać powstrzymanie Adeli Helić. Atakująca rzeszowskiego zespołu jest zdecydowaną liderką drużyny. Impelki także będą starać się utrzymać swoją formę ze wcześniejszych meczów, by udanie rozpocząć dwumecz o medal.

 

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o 18:00. Relacja z meczu w mediach społecznościowych wrocławskiego klubu.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in