Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Juniorki Impel Wrocław rozpoczynają udział w turnieju finałowym MP

19.04.2017

Dzisiaj rozpoczyna się turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek. W ciągu pięciu dni osiem drużyn zawalczy o pozycje medalowe. Wśród nich jest młody zespół Impela Wrocław.

Juniorska drużyna Impela Wrocław to aktualne mistrzynie Dolnego Śląska. Swoją drogę do turnieju finałowego rozpoczęły od ćwierćfinału w Proszowicach. Z pierwszego miejsca w tabeli wrocławianki awansowały do turnieju półfinałowego w Bydgoszczy. Tutaj podopieczne Rafała Błaszczyka musiały jednak uznać wyższość gospodyń, jednak drugie miejsce także premiowało grą w ostatniej, najważniejszej fazie.

 

Turniej finałowy odbywa się w Malborku. Pierwsze mecze rozegrane zostaną już dzisiaj (19 kwietnia). Przez pierwsze trzy dni potrwa faza zasadnicza. O 4 miejsca półfinałowe zawalczy 8 drużyn podzielonych na dwie grupy – A: Atom Trefl Malbork, BKS Stal Bielsko-Biała, Impel Wrocław oraz UKS SMS Szóstka Mielec, B: KS Pałac Bydgoszcz, LTS Legionovia Legionowo, MKS Dąbrowa Górnicza SA oraz MKS San-Pajda Jarosław.

 

Dwie najlepsze drużyny z grup zmierzą się w półfinałach. Pozostałe zagrają o miejsca 5-8. Wszystko to w sobotę. W ostatnim dniu – niedziela – siatkarki zagrają o ostateczne pozycje w strefie medalowej. Na 14:00 zaplanowane jest uroczyste zakończenie turnieju finałowego.

 

Impelki w zeszłym roku zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski i teraz zamierzają powalczyć o kolejne trofeum.

 

 

Mecze Impelek:

19.04.2017 18:00 Impel Wrocław : BKS Stal Bielsko-Biała

20.04.2017 18:00 UKS SMS Szóstka Mielec : Impel Wrocław

21.04.2017 16:00 Impel Wrocław : Atom Trefl Malbork

22.04.2017 mecze półfinałowe

23.04.2017 mecze o miejsca 1-4, 14:00 – uroczyste zakończenie turnieju

 

 

Wszystkie mecze śledzić będzie można za pomocą strony wideo-sport.pl

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in