Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Młodziczki z awansem do półfinału

23.04.2017

Młodziczki Impel Wrocław z pierwszego miejsca w turnieju w Nowym Sączu awansują do półfinału mistrzostw Polski! To kolejny, po juniorkach, młodzieżowy zespół z Wrocławia, który osiągnął ten poziom!

W Nowym Sączu rywalizowało sześć drużyn. W grupie A – Sparta Krakówk, MMKS Kędzierzyn – Koźle oraz MMKS Kłodzko, w grupie B – Sandencja Nowy Sącz, MOSM Tychy oraz kolejny reprezentant Dolnego Śląska – Impel Wrocław.

 

Już pierwszego dnia zmagań Impelki rozegrały dwa spotkania w ramach swojej grupy – bez straty seta pokonały MOSM Tychy oraz po tie-breaku triumfowały nad Sandencją Nowy Sącz. Dzięki temu awansowały do grupy finałowej.

 

Tutaj niestety przyszła pierwsza porażka – górą były młode siatkarki Sparty Kraków. By myśleć o awansie – w ostatnim meczu wrocławianki musiały wygrać z dobrze im znanym rywalem – MMKS Kłodzko. Ta sztuka powiodła się aż z nawiązką, dzięki czemu Impel Wrocław triumfował w całym turnieju i z pierwszego miejsca awansował do półfinałów. Wraz z Impelkami do dalszych zmagań awansowały także reprezentantki Kłodzka, zatem Dolny Śląsk górą!

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in