Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Micha Hancock i Agnieszka Kąkolewska w szóstce sezonu Orlen Ligi

25.04.2017 Autor: Sportowe Fakty

Micha Hancock i Agnieszka Kąkolewska trafiły do zestawienie najlepszej szóstki Orlen Ligi wybranej przez portal Sportowe Fakty

Uzasadnienie:

 

Micha Hancock:

Powiedzieć, że Micha Hancock to rozgrywająca, to nic nie powiedzieć. Jedna z najbardziej wszechstronnych siatkarek w lidze, trzeba jej to oddać. Bo jak inaczej powiedzieć o zawodniczce, która jest w stanie wywalczyć najwięcej punktów w drużynie w spotkaniu? Ma niezwykłe czucie piłki, świetnie odczytuje intencje przeciwniczek, wie, kiedy może pozwolić sobie na kiwkę, a kiedy zaatakować z drugiej piłki. Dysponuje również dobrą zagrywką, w sumie zdobyła tym elementem aż 70 punktów. 

 

Agnieszka Kąkolewska:

Impel Wrocław był najlepiej blokującą drużyną sezonu za sprawą dwóch zawodniczek: Agnieszki Kąkolewskiej i Moniki Ptak. Nieco lepiej spisywała się jednak ta pierwsza, ale obie znalazły się w szerokim składzie reprezentacji Polski. Młodsza ze środkowych zdobyła w sumie 339 punktów, z czego aż 114 blokiem, średnio notowała w ten sposób 1,1 punktu na set. Do swojego dorobku dołożyła 31 asów serwisowych. Była niezwykle ważnym ogniwem w zespole, miejmy nadzieję, że równie dobrze będzie radzić sobie w kadrze.

 

całe zestawienie znajdziecie na http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/681934/slabszy-poziom-ligi-nie-w-ich-wypadku-szostka-sezonu-20162017-orlen-ligi

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in