Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Maria Stenzel przyszłością reprezentacji!

28.04.2017 Autor: Sportowe Fakty

Maria Stenzel znalazła się w zestawieniu Sportowych Faktów, w którym wskazano talenty Orlen Ligi, które w przyszłości stanowić będą o sile reprezentacji!

Uzasadnienie:

 

(Maria Steznel) Przebojem wdarła się do rozgrywek Orlen Ligi. Do Impela Wrocław dołączyła w marcu i ze względu na kadrowe problemy szybko zadebiutowała w podstawowym składzie. Rywalki nękały je zagrywką, ale niespełna 19-letnia libero pokazywała się z dobrej strony i raz otrzymała nagrodę MVP.
Wystąpiła w ośmiu spotkaniach i odebrała aż 264 zagrywki przeciwniczek. Jej skuteczność w przyjęciu wyniosła 34 proc., co jest wynikiem godnym pochwały. W przyszłości reprezentacja Polski może być spokojna o obsadę pozycji libero.

 

Całe zestawienie na http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/682443/w-trakcie-sezonu-pokazaly-sie-kolejne-talenty-to-przyszlosc-kobiecej-reprezentac

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in