Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel Wrocław dziękuje!

07.06.2017

Choć regularny sezon zakończył się nieco ponad miesiąc temu, dopiero z końcem maja wygasły kontrakty zawodniczek. W klubie trwają prace nad budową budżetu i drużyny na rozpoczynający się w październiku sezon.

Klub w pierwszej kolejności pragnie podziękować wszystkim zawodniczkom, które w sezonie 2016/2017 reprezentowały biało - zielone barwy wrocławskiej drużyny. Wysoka lokata w zakończonym sezonie jest w między innymi zasługą ich ciężkiej pracy. Klub dziękuje za trud, który siatkarki włożyły w codzienne treningi i mecze, jednocześnie życząc powodzenia i kolejnych siatkarskich wyzwań w nowych miejscach. Podziękowania płyną także w stronę sztabu szkoleniowego, w którym także pojawią się roszady.

 

Włodarze Volleyball Wrocław S.A. informują także, że zespół zostanie zgłoszony do rozgrywek Orlen Ligi i nie ma zagrożenia związanego z niewystąpieniem wrocławskiej drużyny w rodzimej lidze i walce o Puchar Polski. Wkrótce zostaną podane istotne informacje dotyczące klubu i nowobudowanej drużyny.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in