Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Marysia Stenzel na dłużej we Wrocławiu

09.06.2017

Impel Wrocław przedłużył kontrakt z Marią Stenzel. Dzięki temu w najbliższym sezonie w biało-zielonych barwach zobaczyć będzie można tę utalentowaną libero.

Maria Stenzel to przedstawicielka młodego pokolenia siatkarek. Gra na pozycji libero. We Wrocławiu znalazła się jeszcze w ubiegłym sezonie, gdy kontuzji doznała Agata Sawicka. Od razu zjednała sobie sympatię kibiców. Imponowała przede wszystkim dobrą grą, co zostało zauważone przez komisarza jednego ze spotkań i uhonorowane nagrodą MVP.

 

Cieszę się, że w nadchodzącym sezonie będę mogła ponownie reprezentować barwy Impela Wrocław i być częścią tego zespołu. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Przez ostatnie miesiące zdążyłam poznać system pracy, jaki proponuje sztab trenerski i jestem z niego zadowolona, ponieważ pozwala mi się rozwijać.  To jeden z wielu argumentów, który przemawiał za pozostaniem we Wrocławiu – mówi Maria Stenzel.

 

Obecnie libero przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku, gdzie kadra Polski juniorek przygotowuje się do lipcowych Mistrzostw Świata. W maju młode pokolenie siatkarek wywalczyło sobie przepustkę na mundial, a Maria Stenzel była jedną z podstawowych zawodniczek reprezentacji.

 

Miło nam poinformować, że Marysia zostaje z nami na kolejny sezon. To bardzo ambitna osoba i wiemy, jak bardzo zależy jej na dalszym rozwoju swojego talentu, który niewątpliwie posiada. Cieszymy się, że wybrała nasz klub, w który wpisuje się właśnie taka koncepcja. Dziś ta młoda libero stanowi o sile reprezentacji juniorek, ale jestem przekonany, że za kilka lat będziemy mieć pociechę z Marysi jako libero reprezentacji seniorek – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Maria Stenzel to druga zawodniczka ogłoszona przez wrocławski klub. Wczoraj włodarze Volleyball Wrocław S.A. przedstawili Julkę Szczurowską, która będzie odpowiedzialna za wrocławski atak. Kolejne informacje transferowe w najbliższym komunikacie klubu.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in