Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Weronika Wołodko rozgrywającą Impel Wrocław

12.06.2017

Do wrocławskiego klubu dołącza kolejna rozgrywająca. Tym razem mowa o Weronice Wołodko, kolejnej młodej i utalentowanej zawodniczce.

Weronika Wołodko swoją karierę rozpoczęła SPS Sparcie Braniewo, z którym zdobyła wicemistrzostwo młodziczek w 2013 roku. Granie kontynuowała w barwach MKS Truso Elbląg oraz KS Orzeł Elbląg, gdzie mogła szlifować swój talent w drużynach młodzieżowych i zespole drugoligowym.

 

Bardzo się cieszę, że moja przygoda z orlenligową siatkówką będzie miała początek właśnie we Wrocławiu. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i zdaje sobie sprawę, że gra w Orlen Lidze to na pewno przeskok do wyższego poziomu. Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy i stuprocentowym zaangażowaniu sprostam oczekiwaniom. Myślę, że w Impelu będę miała najlepsze warunki do rozwoju, a zdobyte tu umiejętności i doświadczenie pomogą mi w realizowaniu moich dalszych marzeń siatkarskich – komentuje sprawę Weronika Wołodko.

 

Transfer Weroniki do naszego zespołu, to jak w przypadku pozostałych młodych talentów – głównie działania scoutingowe naszego sztabu. Weronika już teraz prezentuje dobry poziom, dlatego zdecydowaliśmy się dać jej szansę na grę i zaprosiliśmy do naszej drużyny. Przed nią na pewno dużo pracy, ale lubimy ambitne osoby i wierzymy w jej rozwój w naszym klubie – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław.

 

Weronika to piąta zawodniczka, której transfer ogłosił Impel Wrocław. To jednocześnie kolejna rozgrywająca – obok Valerie Nichol, w związku z czym dolnośląski klub skompletował rozegranie na zbliżający się sezon. W drużynie zagrają także Natalia Murek, Maria Stenzel i Julia Szczurowska.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in