Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Aleksandra Trojan zagra we Wrocławiu

16.06.2017

Impel Wrocław rozpoczął kompletowanie zawodniczek na pozycji środkowej - pierwszą ogłoszoną zawodniczką jest Aleksandra Trojan, która do Wrocławia przechodzi z BKS-u.

Aleksandra Trojan ostatnie cztery sezony spędziła w barwach BKS Profi – Credit Bielsko – Biała, gdzie była jedną z pierwszoplanowych postaci. Wcześniej reprezentowała barwy zespołu z Murowanej Gośliny oraz SMS Sosnowiec. Trojan była także powoływana do kadry, z którą zajęła m.in. 5 miejsce na Uniwersjadzie w Shenzen.

 

Wybrałam Impel Wrocław, bo to klub z wielką tradycją. Od kilku lat zajmuje wysokie miejsce, walcząc o medale Mistrzostw Polski. Gra w takim zespole to na pewno wielkie wyzwanie i z tego powodu bardzo się cieszę. Dużym atutem jest samo miasto – Wrocław jest piękny i mam nadzieję, że będzie mi się tu dobrze mieszkało – tak Aleksandra Trojan komentuje swój transfer.

 

Cieszę się, że udało nam się zakontraktować Olę do naszego zespołu. To solidna zawodniczka, która niejednokrotnie pokazywała, że jest gotowa na grę na najwyższym poziomie. Liczę na jej dalszy rozwój w naszej drużynie i owocny sezon – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Na ten moment drużyna Impel Wrocław składa się z sześciu zawodniczek: libero Marii Stenzel, środkowej Aleksandry Trojan, przyjmującej Natalii Murek, atakującej Julii Szczurowskiej oraz pary rozgrywających – Valerie Nichol oraz Weroniki Wołodko.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in