Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Iga Chojnacka nową środkową Impela

16.06.2017

Iga Chojnacka przenosi się z Legionowa do Wrocławia. Jest drugą środkową, której transfer nad Odrę potwierdził wrocławski klub.

Iga Chojnacka to kolejna przedstawicielka młodego pokolenia w szeregach Impela Wrocław. Ma za sobą jednak 4 sezony w barwach Legionovii Legionowo. Chojnacka była często podstawową zawodniczką swojej drużyny. Oprócz tego w międzyczasie (sezon 13/14) zdecydowała się na roczną przygodę z ligą włoską – zagrała w Savino del Bene Volley Scandicci.

 

Cieszę się, że zagram w Impel Wrocław. To bardzo dobry klub, który co roku plasuje się w czołówce naszej Ligi. Dla mnie będzie to także okazja na zdobycie nowych doświadczeń. Liczę także, że pod okiem wrocławskich szkoleniowców uda mi się zrobić kolejne kroki w kierunku sportowego rozwoju – mówi Iga Chojnacka.

 

Iga, podobnie jak Ola Trojan, znajduje się na wysokim miejscu w rankingu środkowych Orlen Ligi, co jest odzwierciedleniem przede wszystkim poziom jej gry. Chcemy by w naszym zespole Iga mogła się rozwinąć jeszcze bardziej. W zeszłym sezonie udowodniliśmy, że potrafimy to zrobić – mamy nadzieję, że i teraz ciężką pracą dojdziemy do kolejnych sukcesów – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Impel Wrocław jest na półmetku kompletowania kadry na najbliższy sezon Orlen Ligi. W składzie wrocławskiej drużyny zobaczyć będzie można rozgrywające – Valerie Nichol i Weronikę Wołodko, środkowe – Aleksandrę Trojan i Igę Chojnacką, przyjmującą Natalię Murek, atakującą Julię Szczurowską oraz libero Marię Stenzel.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in