Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Magdalena Wawrzyniak atakującą Impel Wrocław

17.06.2017

Wrocławski klub pozyskał nową atakującą. Jest nią Magdalena Wawrzyniak, która obok Julii Szczurowskiej będzie odpowiedzialna za działania ofensywne drużyny.

Magdalena Wawrzyniak to kolejna doświadczona zawodniczka zakontraktowana przez wrocławski klub. Wcześniej grę siatkarki można było obserwować m.in. w drużynie Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna lub Enea PTPS Piła. Wawrzyniak ma także za sobą sezon spędzony w lidze włoskiej – w zespole Igor Gorgonzola Novara.

 

Cieszę się, że od przyszłego sezonu zagram w Impelu Wrocław. Od wielu osób słyszałam, że jest to dobry i solidny klub z dobrym trenerem, dlatego wierzę, że ten rok będzie owocny. Jestem także nastawiona na naukę kolejnych, nowych umiejętności i mam nadzieję, że takie nabędę podczas pracy we Wrocławiu – mówi Magdalena Wawrzyniak.

 

W naszym młodym zespole nie mogło zabraknąć miejsca dla trochę bardziej doświadczonych zawodniczek, od których te młodsze będą mogły się uczyć. Witamy Magdę w naszej drużynie i mamy nadzieję na owocną współpracę – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Dotąd wrocławskiemu klubowi udało się zakontraktować osiem zawodniczek. Dwie pozycje są już kompletne – mowa o rozegraniu – Valeria Nichol oraz Weronika Wołodko oraz ataku – Magdalena Wawrzyniak i Julia Szczurowska. Oprócz tego w drużynie zobaczyć będzie można środkowe – Aleksandrę Trojan i Igę Chojnacką oraz libero Marię Stenzel i przyjmującą Natalię Murek.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in