Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Ilona Gierak nową zawodniczką Impel Wrocław

29.06.2017

Wrocławski klub zbliża się do skompletowania drużyny na zbliżający się sezon. Dzisiaj do zespołu dołączyła Ilona Gierak, która ostatnie sezony spędziła w Toruniu.

Ilona Gierak urodziła się 29 października 1988 roku i będzie niewątpliwie jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w nowej drużynie Impela Wrocław. Swoją karierę rozwijała m.in. w Muszynie i Toruniu. Na swoim koncie ma także występy w lidze francuskiej – w Saint-Raphaël.

 

Największymi sukcesami Gierak jest zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski z drużyną Polskiego Cukru Muszynianki oraz Federal Cup podczas swojego pobytu we Francji. Przyjmująca była także powoływana do kadry Polski.

 

Wybrałam Impel Wrocław, bo to dobrze zorganizowany klub z ciekawą tradycją. Przekonała mnie osoba trenera Solarewicza, bo wiem, że dzięki niemu będę mogła podnieść swoje umiejętności. Wierzę, że będziemy waleczną, ambitną drużyną i wspólnie osiągniemy dobry rezultat – mówi Ilona Gierak, nowa przyjmująca Impel Wrocław.

 

Cieszę się z podpisania kontraktu z Iloną. To solidna zawodniczka - od niej, z pewnością, będą mogły się wiele nauczyć nasze młode siatkarki. W dodatku wraz ze sztabem wierzymy, że uda nam się dobrze wykorzystać czas przed sezonem i także Ilona rozwinie u nas swoje umiejętności – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Ilona Gierak to dziesiąta zawodniczka w drużynie Impela Wrocław. Wcześniej zespół zasiliły Julia Szczurowska, Magdalena Wawrzyniak, Valerie Nichol, Weronika Wołodko, Aleksandra Trojan, Iga Chojnacka, Natalia Murek oraz Tamara Kaliszuk. Swój kontrakt przedłużyła libero – Maria Stenzel. Kolejne informacje transferowe w najbliższych dniach.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in