Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Misja-Meksyk: Merry i Muri opanowują snapchata!

04.07.2017

Zawodniczki Impel Wrocław - Maria Stenzel i Natalia Murek wraz z reprezentacją Polski juniorek są na przedostatniej prostej przygotowań do zbliżającego się mundialu. Impelki postanowiły sprawić radość kibicom i od dzisiaj opanowały snapchata wrocławskiej drużyny!

W ostatnich dniach siatkarska Polska żyła mistrzostwami świata juniorów, z których młodzi kardowicze powrócili w najlepszych humorach. Drużyna Sebastiana Pawlika zdobyła czwarty złoty medal z rzędu, mistrzowsko kończąc czempionaty Europy i świata (kadetów i juniorów).

 

Teraz pora na zwrócenie uwagi na juniorki, które w Legionowie zdobywają ostatnie szlify przed wylotem do Meksyku – tu właśnie w dniach 14 – 23 lipca odbędą się mistrzostwa świata. By znaleźć się na tej imprezie Polki najpierw zagrały w Portugalii, a następnie wywalczyły awans w turnieju rozgrywanym w maju w Wieliczce.

 

Mistrzostwa odbędą się w Ameryce Północnej – to spory dystans dla kibiców, dlatego też wrocławskie siatkarki wykorzystają media społecznościowe wrocławskiej drużyny do komunikacji z fanami. Na pierwszy rzut – Marysia i Natalia opanowują snapchata, na którym kibice znajdą kulisy życia sportowca – od przelotów, po treningi i radość z odniesionych sukcesów.

 

Mistrzostwa świata to wielka i nasza docelowa impreza. Od maja żyjemy tym, że tam zagramy. Solidnie się przygotowujemy do zmagań z najlepszymi siatkarkami na świecie i mamy nadzieję, że do Polski wrócimy w najlepszych nastrojach – mówi Marysia Stenzel, wrocławska libero.

 

Wspólnie z osobami z naszego klubu ustaliliśmy, że zrobimy niespodziankę kibicom. Wiemy, jak bardzo są za nami i jeśli by mogli, byliby z nami tam w Meksyku. Dystans jest jednak spory – dlatego postaramy się na bieżąco relacjonować naszą obecność na mistrzostwach. Już teraz zapraszamy na snapchata – dodaje Natalia Murek, przyjmująca Impel Wrocław.

 

Relacja z przygotowań i samych mistrzostw wystartowała dzisiaj. Dostępna jest za pomocą snapchata wrocławskiego klubu – nick: impelwroclaw. Dodatkowe materiały, na pozostałych platformach społecznościowych, będą dostępne pod hasztagiem #MisjaMeksyk.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in