Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek - Moim celem jest pokazanie się z jak najlepszej strony

06.09.2017 Autor: Echo Siatkówki

Natalia Murek jest jedną z siatkarek młodego pokolenia, które zostały powołane przez Jacka Nawrockiego do reprezentacji Polski. Na łamach naszego portalu przyjmująca opowiedziała zarówno o pracy w kadrze, jak i o celach na zbliżający się sezon.

Marzena Janik: Zbliżający się sezon spędzisz w Impelu Wrocław. Skąd więc pomysł na występy w tym właśnie klubie?

Natalia Murek: Wybrałam ten klub,ponieważ zaoferował mi najlepsze warunki i to właśnie tam widziałam największa możliwość rozwoju,a oprócz tego od dziecka marzyłam, żeby reprezentować barwy Impelu Wrocław (uśmiech).

 

Skład Impelu jest mieszanką doświadczenia i młodości. Dla Ciebie będzie to również okazja do rozwinięcia warsztatu siatkarskiego. Zgodzisz się z tym?

Oczywiście, że tak. Moim zdaniem mieszanka młodości z doświadczeniem pozwoli nam się nauczyć czegoś od siebie nawzajem. Mam nadzieję, że będzie to procentowało w lidze.

 

Porozmawiajmy przez chwilę o reprezentacji. W trwającym jeszcze sezonie zostałaś powołana do kadry seniorek. Możesz zatem mówić o wyróżnieniu wśród rówieśniczek?

Uważam, że nie ma większego wyróżnienia dla sportowca niż powołanie do reprezentacji własnego kraju. Jest to dla mnie dawka motywacji do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

 

Cały wywiad znajdziecie na https://echosiatkowki.wordpress.com/2017/09/04/natalia-murek-moim-celem-jest-pokazanie-sie-z-jak-najlepszej-strony/#more-22093

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in