Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impelki wybrały swoje numery

12.09.2017

Sezon przygotowawczy trwa w najlepsze. Dopinana jest także większość spraw organizacyjnych związanych ze startem rozgrywek. Impelki zadecydowały już z jakimi numerami zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

We Wrocławiu trwają przygotowania do zbliżającego się sezonu. Za Impelkami trzy trudne tygodnie, w których łączyły pracę na siłowni z kolejnymi ćwiczeniami w hali. Nie inaczej będzie w zbliżającym się czasie, choć pewnym urozmaiceniem będą z pewnością przedsezonowe sparingi.

 

W międzyczasie wrocławianki wybrały numery, z którymi będą występować w najbliższym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jedynka będzie należeć do rozgrywającej – Valerie Nichol. Amerykanka jest jedyną zagraniczną siatkarką w składzie Impela Wrocław. Z czwórką zagra Julia Szczurowska, która postara się kontynuować swoją dobrą grę ze zgrupowania reprezentacji Polski.

 

Kolejna atakująca – Magdalena Wawrzyniak – zdecydowała się na szóstkę. Szczęśliwa siódemka należeć będzie w tym sezonie do Weroniki Wołodko. Podobnie jak Julka Szczurowska – taki i Natalia Murek postanowiła, że w klubie zagra z reprezentacyjnym numerem – jest to dziewiątka.

 

Pulę z dwucyfrowymi liczbami na trykotach otwiera Aleksandra Trojan, która wybrała dwunastkę. Tamara Gałucha zagra z czternastką. Niezmiennie z szesnastką kibice Impela zobaczą Marię Stenzel. Kolejno – numer siedemnaście należeć będzie do Anny Łozowskiej, osiemnaście do kapitan zespołu – Ilony Gierak, a dziewiętnaście do środkowej – Igi Chojnackiej.

 

Kolejne informacje organizacyjne dotyczące klubu i startu rozgrywek w najbliższym komunikacie prasowym.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in