Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Inauguracja LSK 16 października

13.09.2017

Do startu nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pozostał nieco ponad miesiąc. Impel Wrocław zainauguruje rozgrywki w poniedziałek, 16 października, meczem z Enea PTPS Piła.

Impel Wrocław intensywnie przygotowuje się do sezonu Ligi Siatkówki Kobiet, bo taką nazwę będzie nosiła w nadchodzącym czasie ekstraklasa siatkarek. Wszystko za sprawą odejścia tytularnego sponsora – PKN Orlen. Ostatni miesiąc wrocławianki wykorzystają na sprawdzenie swoich umiejętności – oprócz treningów czeka je także seria meczów kontrolnych.

 

Wszystko po to, by udanie rozpocząć LSK. Inauguracyjne spotkanie odbędzie się 16 października, w poniedziałek. Początek o godzinie 18:00. Miejscem rozegrania meczu będzie wrocławska Hala Orbita. Do Wrocławia przyjedzie wtedy zespół Enea PTPS Piła.

 

Sprzedaż biletów na to spotkanie wystartuje w najbliższym czasie. Obecnie można zakupić całosezonowe karnety, na które trwa promocja. Ceny poszczególnych wejściówek zostały obniżone o 20%. Promocja trwa jeszcze dwa dni – kończy się 15 września. Karnety można zakupić na stronie https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0837 oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

 

Procesy akredytacyjne – na cały sezon oraz na inauguracyjny mecz Ligi Siatkówki Kobiet wystartują 2 października. 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in