Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impelki zagrają z MKS Polonia Świdnica

14.09.2017

Przed wrocławiankami pierwszy sparing w obecnym okresie przygotowawczym. Rywalkami będą siatkarki MKS Polonii Świdnica, które na co dzień grają w drugiej lidze.

Jutrzejszy sparing z Polonią Świdnica będzie zamykał czwarty tydzień przygotowań wrocławskiego zespołu do startu Ligi Siatkówki Kobiet. Od ponad tygodnia Impelki pracują już w szóstkach nad wdrażanymi systemami gry po przyjęciu zagrywki i w systemie blok-obrona. Teraz czas na sprawdzenie wszystkiego w realiach meczowych.

 

Myślę, że jest to dobry moment na przetestowanie naszych rozwiązań w konfrontacji z innym zespołem. Dla nas głównym celem tego spotkania będzie realizacja założeń taktycznych, nad którymi obecnie pracujemy – mówi Wojciech Kurczyński, drugi trener Impela Wrocław.

 

Jutrzejszy sparing nie będzie jednak odwzorowywał w 100% przebiegu meczu. Zawodniczki mogą spodziewać się dodatkowych założeń lub zasad, które wymuszą określone sytuacje na boisku. Sporo będzie także piłek dorzucanych z boku boiska - to pozwoli zwiększyć intensywność gry.

 

Dla dziewczyn będzie to dobra okazja do sprawdzenia nowych umiejętności w warunkach meczowych. Nam dostarczy nam wiele materiałów do przemyśleń i analizy. Myślę, że ten sparing będzie ciekawym podsumowaniem ostatnich tygodni pracy – kończy Kurczyński.

 

Sparing zostanie rozegrany w hali treningowej Impelek - przy SP 16, ul. Wietrzna 50. Początek przedmeczowej rozgrzewki o 17:00.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in