Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Nowa promocja na karnety na mecze Impel Wrocław

16.09.2017

Zakończył się podstawowy okres promocji na całosezonowe karnety na mecze Impel Wrocław. Klub postanowił jednak przedłużyć czas trwania jej trwania, jednak na nieco innych warunkach.

Dotychczas podstawowe ceny karnetów – normalnego, ulgowego oraz rodzinnego zostały obniżone o 20%. Taka promocja na zakup wejściówek trwała cały miesiąc – od uruchomienia sprzedaży w połowie sierpnia do wczoraj – 15 września.

 

Klub widząc zainteresowanie zakupem kolejnych karnetów, a także na prośbę kibiców - postanowił przedłużyć trwającą promocję. Zmianie ulegną jednak warunki. Od 16 września do 1 października (włącznie) ceny podstawowe zostaną obniżone o 10%. Będą kształtować się na poziomie:

  • Karnet ulgowy – 89 zł
  • Karnet normalny – 134 zł
  • Karnet rodzinny – 179 zł.

 

Pozostałe zasady pozostają bez zmian. Wciąż karnety zakupić można za pomocą internetu – poprzez stronę https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0837 oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK. Vouchery wymieniane będą na karnety przed pierwszym meczem. Inauguracyjne spotkanie odbędzie się 16 października 2017 r. o godzinie 18:00 w Hali Orbita. Pierwszym przeciwnikiem Impelek będzie zespół PTPS Enea Piła.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in