Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Wspólne treningi Impela z Dresdner SC. Sparing otwarty dla kibiców

20.09.2017

Impel Wrocław szykuje się do kolejnego przedsezonowego sparingu. Tym razem poprzedzony będzie wspólnymi treningami z sobotnim sparingpartnerem - zespołem Dresdner SC.

W ubiegły piątek Impel Wrocław rozegrał pierwszy przedsezonowy sparing. Nietypową grę pierwsi szkoleniowcy uznali za udaną, a wnioski ze spotkania mają pomóc w jeszcze lepszym przygotowaniu zespołów do startu rozgrywek.

 

Tym razem wrocławianki zmierzą się z rywalem z zagranicy. Do Wrocławia przyjedzie niemiecki zespół, dobrze znany kibicom – Dresdner SC. W pierwszym etapie Impelki będą trenować wspólnie z Niemkami. To nastąpi w czwartek i piątek. W sobotę natomiast zostanie rozegrany sparing, który będzie ukoronowaniem trzydniowych treningów.

 

W kolejnym tygodniu treningów zaplanowaliśmy trzy dni treningowo-sparingowe z zespołem z Drezna. Będziemy mieli okazję do rozegrania dwóch wspólnych treningów i jednego meczu sparingowego z udziałem kibiców. To dla nas świetna okazja do gry z zespołem zagranicznym, który nie gra w LSK, ale od lat prezentuje bardzo dobry poziom gry. Wymagania podczas kolejnych tygodni przygotowań idą mocno w górę. To dobrze, bo chcemy zobaczyć jak nasze zawodniczki zaprezentują się z mocnym przeciwnikiem – mówi Marek Solarewicz, trener Impel Wrocław.

 

Sparing pomiędzy Impelem Wrocław, a Dresdner SC zostanie rozegrany w sobotę, 23 września o godzinie 17:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu – Laskowicach. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

 

Tydzień później nastąpi rewanż. Impelki wyjadą do Drezna, gdzie wezmą udział w kolejnych meczach kontrolnych. 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in