Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek: marzenia się spełniają

23.09.2017 Autor: Katarzyna Porębska, lks.plps.pl

Natalia Murek jeszcze kilka tygodni temu pełniła rolę kapitana reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata juniorek w Meksyku. Dziś stanie przed szansą gry w seniorskiej drużynie podczas mistrzostw Europy, które rozpoczynają się w Azerbejdżanie i Gruzji. - Mogę śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają - powiedziała przyjmująca biało-czerwonych.

LIGA SIATKÓWKI KOBIET: Gratuluję wyjazdu na mistrzostwa Europy. Spodziewała się pani, że jeszcze w tym roku zagra w reprezentacji Polski seniorek?
NATALIA MUREK: Jeśli mam być szczera, to się nie spodziewałam. Dla mnie było to bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo się cieszę, że jestem w Baku wspólnie z reprezentacją Polski.

 

Jeszcze kilka tygodni temu brała pani udział w mistrzostwach świata juniorek, a teraz jest na mistrzostwa Europy seniorek. Jakie to uczucie? 
NATALIA MUREK: Nie można porównać tych dwóch imprez ze sobą w żaden sposób. Kadra seniorska bardzo różni się od juniorskiej. Tutaj stoją przede mną nowe wyzwania, cele, a przede wszystkim to nowa drużyna. Krótko mówiąc wszystko dla mnie jest swego rodzaju nowością. 

 

Ten sezon reprezentacyjny jest dla pani bardzo długi i pracowity, ale chyba nie ma powodów do narzekań? 
NATALIA MUREK: Tak naprawdę ten sezon jeszcze się nie skończył. Ciągle mam jakieś wyjazdy i mnóstwo treningów, ale tak jak pani powiedziała – nie narzekam. Siatkówka jest tak pięknym sportem, że trudno byłoby się przy niej nudzić.

 

Podczas naszych rozmów wspominała pani, że jej marzeniem jest gra w seniorskiej reprezentacji Polski. Chyba można powiedzieć, że marzenie właśnie się spełniło?
NATALIA MUREK: Zdecydowanie tak! Dlatego zawsze będę powtarzała, że marzenia się spełniają.

 

cały wywiad na http://www.lsk.plps.pl/news/id/32584.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in