Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Start procesu akredytacyjnego na sezon LSK

03.10.2017

Dzisiaj wystartują pierwsze procesy akredytacyjne na mecze, których Impel Wrocław jest organizatorem.

Jak uzyskać akredytację?

W 4ciu prostych krokach:

  1. Należy zalogować się na portalu Accredito.com – jeśli nie posiada się konta w systemie – należy się zarejestrować.
  2. Należy subskrybować Biuro Prasowe Impela Wrocław. Jeśli już jest się subskrybentem – należy wybrać odpowiedni proces akredytacyjny.
  3. W kolejnym kroku należy wypełnić elektroniczny wniosek pamiętając o uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól, w tym załączeniu zdjęcia. Następnie należy złożyć wniosek elektroniczny, poprzez kliknięcie na przycisk „Akredytuj”. W razie problemów z systemem lub złożeniem wniosku – prosimy o kontakt na krystian@odrastudio.com
  4. Teraz wystarczy tylko czekać na rozpatrzenie wniosku. Wnioski akredytacyjne rozpatrywane będą na bieżąco, według daty wpływu do Biura Prasowego Impel Wrocław.

 

Terminy najbliższych procesów akredytacyjnych:

  1. Na całe rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet (akredytacja stała): od 3 października (12:00) do 13 października do godziny 23:59. W systemie Accredito wydarzenie opisano jako Sezon 2017/2018,

 

  1. Na mecz z Enea PTPS Piła (16.10.2016) (akredytacja jednorazowa) - od 8 października (10:00) do 15 października do godziny 23:59. W systemie Accredito wydarzenie będzie opisane jako Impel Wrocław – Enea PTPS Piła.

 

 

Terminy procesów akredytacyjnych nie będą przedłużane. Prosimy nie odwlekać złożenia wniosku w czasie.

 

Akredytacja stała obejmuje możliwość wejścia na każdy mecz Ligi Siatkówki Kobiet, którego gospodarzem jest Impel Wrocław. Odbiór akredytacji na stanowisku dla mediów, przy wejściu nr II do Hali Orbita (od strony parku). Z racji, że to jest jednorazowy (w skali sezonu) proces, prosimy o sprawdzanie w naszych mediach, gdzie odbędzie się mecz. Meczową halą Impel Wrocław pozostaje Hala Orbita, jednak wybrane mecze rozegrane zostaną w Jelczu – Laskowicach.

Na każdy mecz Ligi Siatkówki Kobiet będą uruchamiane również osobne procesy akredytacyjne. Prosimy także zwracać uwagę na to, gdzie odbędzie się mecz – we Wrocławiu, czy w Jelczu – Laskowicach. Procesy akredytacyjne na kolejne mecze odbędą się w następujących ramach czasowych:

  1. start -> 7 dni przed wybranym meczem, o godzinie 10:00,
  2. koniec -> dzień poprzedzający wybrany mecz, o godzinie 23:59. 
Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in