Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Turniej w Szamotułach ostatnim sprawdzianem Impelek

05.10.2017

Zbliżający się weekend będzie dla Impelek bardzo intensywny. W ciągu trzech dni rozegrają trzy mecze - wszystko w ramach turnieju Amica Cup Szamotuły 2017.

Wrocławianki do Szamotuł udały się w czwartek. Od piątku rozpoczną rywalizację w mocno obsadzonym turnieju. Będzie to ostatni sprawdzian Impelek przed startującą za tydzień Ligą Siatkówki Kobiet.

 

Turniej w Szamotułach będzie naszym ostatnim sprawdzianem przed rozpoczęciem Ligi. Będzie to także jedyna okazja do zagrania w pełnym składzie, ponieważ dopiero w tym tygodniu dołączyła do nas Natalia Murek. W tej chwili wszystkie dziewczyny są gotowe do gry, dzięki czemu będziemy mogli w każdym z meczów sprawdzić różne konfiguracje personalne – mówi Wojciech Kurczyński, drugi trener Impel Wrocław.

 

W Szamotułach Impelki zagrają z dwiema drużynami z LSK oraz jedną niemiecką. W piątek o 18:30 zmierzą się z Dresdner SC. Będzie to trzecie spotkanie obu zespołów w tym okresie przygotowawczym. W sobotę (16:00) naprzeciwko wrocławianek stanie zespół ŁKS Commercecon Łódź, a na zakończenie turnieju – w niedzielę (13:00) Impelki zmierzą się z Treflem Proximą Kraków.

 

Dodatkowym atutem turnieju w Szamotułach jest możliwość ponownego zagrania z zespołami z Drezna i Łodzi (ŁKS) co ułatwi nam ocenę postępu naszej gry. Na zakończenie turnieju zmierzymy się z zespołem z Krakowa, co może być ciekawym doświadczeniem, gdyż jest to nowy zespół, który może być groźny w nadchodzącym sezonie – kończy Kurczyński.

 

Impelki Ligę Siatkówki Kobiet zainaugurują 16 października meczem z PTPS Enea Piła. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 w Hali Orbita. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie, a także całosezonowe karnety. Wejściówki można zakupić na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych EMPiK i STS.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in