Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Wielkie Otwarcie Sezonu we Wrocławiu

12.10.2017

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet wystartuje już w ten weekend. Z tej okazji w 13 miastach, w których na co dzień grają zespoły LSK, zorganizowano Wielkie Otwarcie Sezonu.

Ideą wydarzenia było wspólne zainaugurowanie rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet we wszystkich 13 miastach, w których siatkówka na najwyższym poziomie jest na co dzień. Każdy klub organizował wybraną przez siebie aktywność, jednak wszystkie rozpoczęły się o jednej porze.

 

Impelki odwiedziły jednego z partnerów klubu – Mercedes Benz Grupa Wróbel. Podczas spotkania z pracownikami salonu – siatkarki podziękowały za dotychczasowe wsparcie. Ilona Gierak oraz Iga Chojnacka zaprosiły także na inauguracyjny mecz, wręczając specjalnie przygotowane zaproszenia.

 

Relację z Wielkiego Otwarcia Sezonu można śledzić w SM – wystarczy użyć tagów #WielkieOtwarcieSezonu, #14kolorowLSK lub #LSKjednadruzyna. Impel Wrocław bezpośrednią relację z wydarzenia przeprowadził na Instagramie. Wieczorem pojawią się zdjęcia – te powinny ukazać się na Facebooku.

 

Jutro (piątek, 13 października) odbędzie się także przedsezonowa konferencja prasowa, będąca przedłużeniem trwającej dzisiaj akcji. Do inauguracji nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet we Wrocławiu pozostało 4 dni. 16 października Impelki zmierzą się z Enea PTPS Piła. Początek meczu o 18:00 w Hali Orbita.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in