Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

KS Pałac Bydgoszcz pierwszym wyjazdowym rywalem Impelek

20.10.2017

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet wystartował na dobre. Po inauguracyjnej wygranej - przed Impelkami kolejne wyzwanie. Tym razem na wyjeździe wrocławska drużyna zmierzy się z KS Pałac Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w sobotę, 21 października o 18:00.

Nie milknie echo inauguracyjnego meczu Impelek. W biało – zielonych barwach zadebiutowały młode siatkarki, które w przyszłości mogą stanowić o sile nie tylko Ligi, ale i reprezentacji. Był to przede wszystkim debiut udany, bowiem Impel pokonał 3:1 swoje rywalki.

 

Siatkarki nie świętowały jednak długo swojego pierwszego sukcesu. Zgodnie podkreślają, że dobrze było w taki sposób rozpocząć sezon, jednak do kolejnych meczów podejść trzeba ponownie z chłodną głową. Sezon jest długi i przyjdzie w nim świętować kolejne wygrane, a także ponieść gorycz porażki, która jest wkalkulowana w sportowy rozwój.

 

W tym momencie wrocławianki szykują się do kolejnego meczu – pierwszego na wyjeździe. Rywalem będzie KS Pałac Bydgoszcz. Drużyna ta zbudowana jest od wielu lat w oparciu o te same zawodniczki. Nazwiska Misiuna, Kuligowska, Fojucik, Maternia, czy Ziółkowska od kilku sezonów kojarzą się głównie z Bydgoszczą. Skład uzupełniony został m.in. przez Sandrę Szczygioł, Magdalenę Mazurek oraz duet libero Jagła – Nickowska.

 

Impelki do meczu z Pałacem przygotowują się w podobny sposób jak do inauguracji. W piątek rano wyjechały do Bydgoszczy, by tam odbyć ostatnie treningi. Spotkanie zostanie rozegrany w sobotę, 21 października, w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Początek meczu o 18:00.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in