Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel Wrocław poszukuje wolontariuszy!

03.10.2017

Jesteś odpowiedzialny i sumienny? Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach? Interesujesz się siatkówką, a dodatkowo chciałbyś poznać jak "od środka" funkcjonuje klub siatkarski? Nie czekaj! Wyślij swojej CV do Impela Wrocław!

Wrocławski klub ruszył właśnie z rekrutacją wolontariuszy na sezon 2017/2018. To niesamowita okazja na poznanie klubu od podszewki, a także idealna szansa na spotkanie się ze wszystkimi zawodniczkami Impel Wrocław.

 

W zakres obowiązków przyszłych wolontariuszy będzie wchodzić pomoc przy organizacji widowiska w Hali Orbita, m.in.: pomoc przy organizacji postoju samochodów oraz ruchu pieszych, pomoc przy organizacji i przygotowaniu hali do meczów, obsługa grup zorganizowanych, a także obsługa tablicy elektronicznej oraz tablic ręcznych.

 

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy wysłać swoje CV na adres e-mail: n.chrusciel@impelwroclaw.pl w temacie wpisując: „Wolontariat 2017/2018”. Oprócz załączonego życiorysu, w treści wiadomości należy napisać dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać.

 

Rekrutacja trwa do 10 października. Dzień później zostaną ogłoszone wyniki - na oficjalnej stronie Impela Wrocław – www.impelwroclaw.pl. Z wybranymi osobami skontaktujemy się również mailowo. Osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć oświadczenie – zgodę rodziców / prawnych opiekunów na pełnienie roli wolontariusza podczas meczów Impel Wrocław.

 
Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in