Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij

Aktualności

Natalia Murek: pokazałyśmy, że można wyjść z najgorszej sytuacji

09.11.2017

Impel Wrocław pokonał BKS PROFIT CREDIT Bielsko-Biała 3:2 w meczu czwartej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, choć przegrywał już 1:2. - Pokazałyśmy, że można wyjść z najgorszej sytuacji - powiedziała Natalia Murek, przyjmująca wrocławskiej drużyny.

Drużyna z Dolnego Śląska bardzo dobrze rozpoczęła niedzielny mecz w Bielsku-Białej. Dobra zagrywka i wysoka skuteczność w ataku zapewniła im wygraną w pierwszym secie 30:28. Niestety w kolejnych dwóch partiach to bielszczanki dyktowały warunki gry i objęły prowadzenie 2:1. Zawodniczku Impelu nie złożyły broni. W czwartym secie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść 26:24 i doprowadziły do tie-breaka, w którym poszły za ciosem i wygrały do 12.

- Myślę, że w tym meczu pokazałyśmy przede wszystkim, że można wyjść z najgorszej sytuacji. Siatkówka jest sportem nieprzewidywalnym i nigdy do końca nie powinno się być pewnym niczego - powiedziała Natalia Murek.