Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Developres nie pozwolił się rozwinąć

20.11.2017

Impel Wrocław nie przedłużył dobrej passy zwycięstw. W starciu z brązowym medalistą mistrzostw Polski nie udało się zdobyć seta i wrocławianki wróciły z Rzeszowa na tarczy.

Do niedzielnego spotkania Impelki nie podchodziły jako faworytki, aczkolwiek dwa poprzednie mecze pokazały, że walecznością wrocławianki potrafią sprawić kilka niespodzianek. Plan na ten mecz był podobny – walka o każdą piłkę miała dać szansę na wywalczenie satysfakcjonującego wyniku.

 

Tak się jednak nie stało – rzeszowianki od początku narzuciły swój styl gry i kontrolowały spotkanie. Impelki natomiast nie radziły sobie z przyjęciem zagrywki rywalek, co szybko przekładało się na wynik kolejnych akcji.

 

Ostatecznie trzy punkty zostały na terenie gospodyń. MVP spotkania trafiło do Moniki Ptak, środkowej, która w ubiegłym sezonie reprezentowała biało-zielone barwy. Jeśli chodzi o Impelki – znów poziom trzymało młode trio – Stenzel – Szczurowska – Murek. Osiem oczek dorzuciła także Iga Chojnacka.

 

Najbliższy mecz Impelki rozegrają 28 listopada o 18:00 w Hali Orbita. Przeciwnik ponownie z ligowego topu – Grot Budowalni Łódź. Bilety do kupienia na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in