Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Wicemistrzynie Polski przyjadą do Wrocławia

25.11.2017

7. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet we Wrocławiu zapowiada się bardzo ciekawie. Do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie bowiem zespól wicemistrzyń Polski - Grot Budowlani Łódź. Mecz odbędzie się wyjątkowo we wtorek - 28 listopada i będzie to pierwszy z dwóch meczów domowych w nadchodzącym tygodniu.

Drużyna Grot Budowlanych Łódź utrzymała trzon zespołu, który kilka miesięcy temu zdobył medal mistrzostw Polski. Choć w łódzkiej drużynie nie zobaczymy już chociażby Sylwii Pyci, to wciąż w ataku groźna jest Kaja Grobelna. Na środku siatki brylują tzw. „dwie wieże” polskiej siatkówki – Gabriela Polańska i Agnieszka Kąkolewska, którą kibice Impela na pewno bardzo mile wspominają.

 

Obecnie Budowlane zajmują 4tą pozycję w tabeli i – gdyby nie porażka z Treflem Proximą Kraków – można byłoby powiedzieć, że otworzyły sezon zgodnie z planem. Drużyna będzie też reprezentować Polskę na arenie europejskiej – zagra w elitarnej Lidze Mistrzyń. Niestety losowanie nie było sprzyjające dla ekipy trenera Krzyształowicza, bowiem łodzianki zmierzą się z tuzami światowej siatkówki.

 

Impelki po dwóch wygranych w tie-breaku (z BKSem Profi Credit Bielsko-Biała i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) znalazły swoje pogromczynie. Niestety w Rzeszowie górą były gospodynie, pewnie wygrywając spotkanie 3:0. Trener Marek Solarewicz dłuższą przerwę w rozgrywkach wykorzystał na doskonalenie zagrań w kilku newralgicznych sytuacjach, w których – kolokwialnie mówiąc – Impelkom uciekły punkty podczas meczu na Podkarpaciu.

 

Spotkanie z Grot Budowlanym Łódź odbędzie się wyjątkowo we wtorek, 28 listopada o 18:00 w Hali Orbita. To także pierwszy mecz w nadchodzącym tygodniu, którego gospodarzem będą Impelki. Kolejny zostanie rozgrany już w niedzielę, 3 grudnia o 17:00. Wtedy do Wrocławia przyjedzie drużyna MKS Dąbrowa Górnicza. Bilety na oba mecze można zakupić za pomocą platformy kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in