Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Ilona Gierak w szóstce 8. kolejki LSK

06.12.2017 Autor: Sportowe Fakty

Kapitan Impela, Ilona Gierak, została wybrana do najlepszej szóstki 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet wybranej przez Sportowe Fakty. Gratulacje, Lonia!

Uzasadnienie:

 

Wrocławianki przegrały dwa wcześniejsze mecze i potrzebowały przełamania. Dobrze wiedziała to Gierak, która w spotkaniu nie odpuściła żadnej szansy na zdobycie punktu. Nawet gdy otrzymywała sytuacyjne piłki, potrafiła sobie z nimi poradzić. Zawodniczka nieco gorzej wypadła w przyjęciu, ale nadrobiła zdobywając dwa punkty blokiem i tyle samo serwisem. Przyjmująca była też podporą mentalną dla całej drużyny. Waleczność się opłaciła, bo Impel wygrał (3:1) z MKS-em Dąbrową Górnicza.

 

Cała szóstka na https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/725239/to-byla-tunda-srodkowych-oto-najlepsza-szostka-8-kolejki-ligi-siatkowki-kobiet/1

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in