Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Lider tabeli LSK podejmie Impelki

08.12.2017

W najbliższą niedzielę Impelki zmierzą się z drugim z przedstawicieli Łodzi w Lidze Siatkówki Kobiet - ŁKS Commercecon Łódź. W czwartkowych derbach stolicy łódzkiego górą były siatkarki ŁKSu, które nie znalazły jeszcze pogromczyń w obecnym sezonie. Przed Impelkami zatem kolejne trudne zadanie.

ŁKS Commercecon Łódź to jeden z ubiegłorocznych beniaminków. Pierwszy rok w najwyższej klasie rozgrywkowej posłużył łodziankom na rozpoznanie swoich możliwości. W tym, po drobnych zmianach w zespole, drużyna prowadzona przez Michała Maska spisuje się bardzo dobrze. Dotychczasowe mecze zapisała po stronie wygranych, choć trzy z nich zakończyły się dopiero w tie-breaku. Dzięki wygranej w derbach Łodzi, rozgrywanych awansem, zespół trafił na pierwszą lokatę w tabeli.

 

Impelki do meczu będą przystępować po wygranej w niedzielnym starciu z MKS Dąbrowa Górnicza. Było to spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Wrocławianki stanęły na wysokości zadania i mecz wygrały. Dzięki temu dopisały cenne punkty. To powoduje, że mimo, że są na 10. pozycji w tabeli – do piątej tracą tylko dwa oczka, a miejsc 6-9 – tylko jedno. Taka korespondencyjna walka o pozycję w tabeli także nadaje smaku rozgrywkom Ligi Siatkówki Kobiet.

 

W najbliższym spotkaniu o kolejne punkty będzie bardzo ciężko. Ponownie to rywalki będą faworytkami, chociażby z racji pozycji w tabeli. Impelki jednak nie składają broni i wierzą w kolejną wygraną. W przedsezonowych sparingach wrocławianki dwukrotnie spotkały się z siatkarkami ŁKSu. W obu spotkaniach górą były łodzianki, ale oba spotkania zakończyły się dopiero w tie-breaku. 

 

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Miejscem zmagań jest Atlas Arena.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in