Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Julia Szczurowska: Lubię, gdy się ode mnie dużo wymaga

16.12.2017 Autor: Marzena Janik, Echo Siatkówki

Przed sezonem Impel Wrocław nie tylko przebudował skład, ale postawił również na młode zawodniczki. W składzie wrocławskiej drużyny przedstawicielką młodego pokolenia jest m.in. Julia Szczurowska, która opowiedziała nam o grze w ekipie z nad Odry oraz celach na przyszły rok.

Marzena Janik: Obecny sezon jest twoim pierwszym w Lidze Siatkówki Kobiet. Jak zareagowałaś, kiedy dostałaś propozycję gry w Impelu?

Julia Szczurowska:  Zareagowałam bardzo pozytywnie, ponieważ było to poniekąd spełnienie marzeń. Impel stawia na młode zawodniczki, więc tym bardziej ten klub okazał się dobrym wyborem.

 

W wieku 16-tu lat zadebiutowałaś na boiskach ekstraklasy i masz już na swoim koncie statuetkę MVP. Czy możesz mówić o wyróżnieniu?

Indywidualne nagrody są miłe , ale nie najważniejsze . Dla mnie liczy się tylko wynik całego zespołu.

 

Młodzi zawodnicy wchodzący do seniorskiej siatkówki często mówią o przeskoku w porównaniu do rozgrywek młodzieżowych. Czy w twoim przypadku też tak było?

Przyznaję,  że był to skok na głęboką wodę. Ale lubię, gdy się ode mnie więcej wymaga.

 

Od kilku miesięcy masz okazję grać i trenować z grupą doświadczonych zawodniczek. Jak dużo przekazują one siatkarkom młodego pokolenia?

Pracujemy razem na wspólny wynik. Mimo, że jesteśmy młodym zespołem to mamy charakter i duże możliwości.

 

Cały wywiad znajdziecie na https://echosiatkowki.wordpress.com/2017/12/14/julia-szczurowska-lubie-gdy-sie-ode-mnie-duzo-wymaga/#more-24129

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in