Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Sandra Świętoń zadebiutowała w seniorskiej drużynie

19.01.2018 Autor: fot. Martin Geczew

Kolejna młoda Impelka dostała szansę debiutu w seniorskiej drużynie. Mowa o atakującej - Sandrze Świętoń, która pojawiła się na zadaniowej zmianie w meczu Pucharu Polski.

W szerokiej kadrze Impela Wrocław na sezon 2017/2018 znajdują się cztery zawodniczki juniorskiej drużyny, które mogą dostać szansę na wspólne treningi i grę w pierwszym zespole. Niedawno – pod nieobecność Anny Łozowskiej – w składzie meczowym pojawiła się Magdalena Ociepa. Wspólne treningi z pierwszą drużyną przerwała jednak kontuzja młodej środkowej.

 

Tym razem w meczowym składzie pojawiła się inna, młoda zawodniczka. Sandra Świętoń na liście meczowej pojawiła się już w wyjazdowym meczu z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyną. W pucharowym meczu z Energą MKS Kalisz dostała swoją szansę debiutu – pojawiła się w polu serwisowym, zmieniają Aleksandrę Trojan.

 

Impelki w komplecie przygotowują się do kolejnego ligowego wyzwania – meczu z Eneą PTPS Piła. Będzie to pierwszy z dwóch styczniowych meczów obu drużyn. 21 stycznia zainaugurują rundę rewanżową, natomiast 31 stycznia rozegrane zostanie spotkanie pucharowe – w ramach starć piątej rundy.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in