Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek i Marysia Stenzel w szóstce 18. kolejki LSK

13.02.2018 Autor: Sportowe Fakty

Natalia Murek i Marysia Stenzel znalazły się w najlepszej szóstce 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. To z pewnością pokłosie świetnej postawy Impelek w niedzielnym meczu z BKSem!

Uzasadnienie:

 

Natalia Murek:

Choć niedzielne starcie Impelek z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała trwało tylko trzy sety, młoda przyjmująca miała pełne ręce roboty. Nie chodzi tu wyłącznie o atak, gdzie wiodła prym, ale także ciężką pracę w obronie, przyjęciu, a także bloku i zagrywce. Dwoma asami w końcowych fragmentach trzeciej partii podkreśliła swój bardzo dobry występ. Aż trochę się zdziwiliśmy, że nie otrzymała nagrody MVP po spotkaniu.

 

Marysia Stenzel:

Po raz kolejny wyróżniamy młodą wrocławską libero, bo sprawiła, że grająca na rozegraniu Weronika Wołodko miała po prostu samą przyjemność z rozgrywania piłek dogrywanych przez 19-latkę. Dodatkowo także świetnie ustawiała się w obronie i podbijała to, co tylko dała radę. Zwycięstwo w trzech setach z faworyzowanym zespołem z Bielska-Białej to także w dużej mierze jej zasługa. 

 

Cała szóstka na https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/737299/najlepsze-trzymaja-forme-szostka-17-kolejki-ligi-siatkowki-kobiet

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in