Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek w najlepszej szóstce 18. kolejki LSK

20.02.2018 Autor: Sportowe Fakty

Natalia Murek została wybrana do najlepszej szóstki 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w zestawieniu przygotowanym przez Sportowe Fakty!

Uzadadnienie:

 

Siatkarki Impela Wrocław odniosły niespodziewane i bardzo cenne zwycięstwo nad KSZO Ostrowiec. Ekipa z Dolnego Śląska dzięki trzem zdobytym punktom będzie mogła nieco odetchnąć, walcząc o utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet. Jedną z bohaterek tego spotkania była Natalia Murek, która nie zawiodła w decydujących momentach. Młoda przyjmująca w przyjęciu zagrywki spisywała się przeciętnie, ale w ofensywie była jedną z najlepszych zawodniczek. Potwierdzeniem tego, może być 15 zdobytych punktów.

 

Całe zestawienie znajdziecie na https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/738940/debiutantka-w-gronie-weteranek-szostka-18-kolejki-ligi-siatkowki-kobiet-wg-wp-sp

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in