Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek: jesteśmy drużyną silną mentalnie

20.02.2018 Autor: Katarzyna Porębska, lsk.plps.pl

- Wydaje mi się, że jesteśmy zespołem lubiącym grać na emocjach. Możemy sobie na to pozwolić, bo jesteśmy drużyną silną metalnie. Pozwala nam to zachowywać chłodną głowę w końcówkach i odmieniać losy meczu - powiedziała po ostatnim zwycięskim spotkaniu Natala Murek, przyjmująca wrocławskiej drużyny. W sobotę Impel pokonał KSZO 3:1 i aktalnie z dorobkiem 21 punktów zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

LIGA SIATKÓWKI KOBIET.PL: W ostatniej kolejce pokonałyście KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1, choć początku spotkania nie mogłyście zaliczyć do udanych. Z czego wynikał ten słabszy pierwszy set w waszym wykonaniu?
NATALIA MUREK: Myślę, że głównie był to powód złego wejścia w mecz. Nasze podejście było nerwowe, a gra wcale nie była, tym co potrafimy grać. Na szczęście nasze wejście w mecz trwało tylko jeden set i potem już odzyskałyśmy swoje tempo gry.

 

Od drugiej partii to wy przejęłyście kontrolę na boisku. Trudno było u was szukać słabszego elementu.
NATALIA MUREK: Druga partia meczu była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Chwilę porozmawiałyśmy, dałyśmy sobie nawazajem cenne wskazówki i nareszcie nasza gra zaczęła funkcjonować tak jak powinna.

 

Po raz kolejny udowadniacie, że potraficie zachować spokój w końcowych fragmentach setów, tak jak ostatnio przy stanie 24:24, kiedy to przechyliłyście szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając 26:24. 
NATALIA MUREK: Tak to prawda. Wydaje mi się, że jesteśmy zespołem lubiącym grać na emocjach. Możemy sobie na to pozwolić, bo jesteśmy drużyną silną metalnie. Pozwala nam to zachowywać chłodną głowę w końcówkach i odmieniać losy meczu.

 

Cały wywiad znajdziecie na http://www.lsk.plps.pl/news/id/34109.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in