Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Znani rywale półfinałowi MPJ. Impel gospodarzem.

21.02.2018

W siatkarskiej centrali rozlosowano grupy półfinałowe mistrzostw Polski Juniorek. 16 drużyn podzielono na 4 grupy, z których po dwie drużyny awansują do turnieju finałowego!

Impel Wrocław do półfinału trafił jako zwyciezca grupy 7 cwierćfinałowej. W turnieju, który odbył się w ubiegły weekend, Impelki nie miały sobie równych i bez straty seta zameldowały się w półfinale mistrzostw Polski juniorek.

 

Dzisiaj odbyło się losowanie grup półfinałowych. Do grupy drugiej - wraz z Impelem - wylosowani zostali: KS Pałac Bydgoszcz, SMS Police oraz Trefl Proxima Kraków. Gospodarzem rozgrywek będzie Impel Wrocław, gdyż został wylosowany w tej grupie jako pierwszy.

 

Zmagania półfinałowe zapolanowano na 9 - 11 marca. Dokładny terminarz i miejsce rozegrania turnieju zostanie podane niebawem.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in