Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij

Aktualności

Kadetki Impel Wrocław zameldowały się w półfinale

04.03.2018

Za kadetkami Impel Wrocław świetny ćwierćfinałowy turniej. Młode Impelki bez seta zakończyły zmagania we Wrocławiu i awansowały z pierwszego miejsca do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski.

Turniej ćwierćfinałowy rozgrywany był w hali przy ul. Krupniczej 15 we Wrocławiu. Rozpoczął się już we czwartek. W tym dniu młode Impelki pokonały swoje przeciwniczki z Piły (3:0). Kolejnego dnia z kwitkiem odprawiły kolejnego rywala – Vega MOSiR Stalowa Wola (3:0). Dzięki zwycięstwom awansowały do grupy finałowej.

Podczas zmagań finałowych również nie miały sobie równych – w sobotę pewnie pokonały UKS Atena Warszawa. Najwięcej emocji było w niedzielnym spotkaniu z Treflem Proximą Kraków. Dwa pierwsze sety poszły po myśli siatkarek z Wrocławia. Trzeci od początku kontrolowały rywalki z Małopolski, ale od stanu 11:17 – piąty bieg włączyły Impelki i zakończyły spotkanie 3:0.

Najlepszą zawodniczką całego turnieju została wybrana atakująca Impela Wrocław – Julia Szczurowska. Nagroda dla najlepszej zawodniczki Impel Wrocław trafiła w ręce przyjmującej – Vanessy Romaniuk.

Teraz kadetki będą oczekiwać na losowanie swoich półfinałowych rywali. Dzięki temu, że zajęły pierwsze miejsce – wrocławianki mają szanse na ponowne zostanie gospodarzem rywalizacji.