Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Tysiąc maratonów dla dzieci z Fundacji Procuro

06.03.2018 Autor: mat. prasowy Fundacji Procuro

Biegasz? Jeździsz na rowerze, rolkach, wrotkach? A może uprawiasz inny sport, który polega na pokonywaniu odległości? Jeśli tak, możesz dołączyć do akcji charytatywnej, która zlicza każdy pokonany kilometr.

Biegasz? Jeździsz na rowerze, rolkach, wrotkach? A może uprawiasz inny sport, który polega na pokonywaniu odległości? Jeśli tak, możesz dołączyć do akcji charytatywnej, która zlicza każdy pokonany kilometr.
1 marca rusza najnowszy projekt Fundacji ProCuro i Grupy Impel pt. „Tysiąc maratonów dla dzieci z fundacji ProCuro".

 

Jego celem jest pokonanie dystansu 42  tys. 195 km, czyli tysiąca maratonów, w trzy miesiące. Inicjatywa potrwa do 31 maja do północy, a 1 czerwca – w Dzień Dziecka – zostanie ogłoszony jej ostateczny wynik. Każdy pokonany kilometr oznacza „cegiełkę” o wartości 1 zł. Zebrana kwota zostanie pokryta przez Impela i przekazana Fundacji ProCuro.


Dzięki tym środkom będziemy mogli zorganizować kolejną edycję konkursu plastycznego pt. „ArtStacja. Przystanek najmłodszej sztuki”, który dedykujemy niepełnosprawnym dzieciom. Chcielibyśmy, aby w tym roku tematem przewodnim były miejskie legendy. Dodatkowo, część zebranych pieniędzy chcielibyśmy przeznaczyć na rehabilitację dzieci - mówi Bożenna Dowgiałło, prezes Fundacji ProCuro.

 

W jaki sposób można dołączyć do akcji? Wystarczy założyć sportowy strój i obuwie, a następnie wykonać trzy proste kroki:
1. Pobrać aplikację Endomondo
2. Wyszukać rywalizację pt. Tysiąc maratonów dla dzieci z fundacji ProCuro
3. Włączyć aplikację podczas każdego treningu, na którym pokonuje się odległość!

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1993852307558130/

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in